Wpis z mikrobloga

PSP to było genialne gówno i nikt mi nie powie, że nie. Pamiętam, że kupiłem sobie w gimnazjum w 2009 za ciężko zarobione pieniądze za chodzenie jako ministrant po kolędzie i to było nadrabianie lat z podstawówki jak koledzy mieli GameBoy colory, a ja nie. Ile tam genialnych gierek było jakich nie miałem na PC to się nie zliczy, nawet #gadugadu na tym używałem, oglądałem filmy na dużym ekranie jak sobie gdzieś jeździłem. Najlepiej, że mój ojciec mi powiedział żebym się puknął w łeb, że tyle kasy na jakieś gierki wydałem, po czym sam konsolę przejął i mi ją gdzieś zgubił kilka lat później, do tej pory nie wiadomo co się z tym stało xD

Z uwagi na pracę to sporo podróżuję i chodzi za mną żeby sobie znowu kupić jakąś używkę i pociupać w jakieś Vice City Stories albo Silent Hille podczas gnicia kilka godzin na lotniskach, chociaż nie wiem czy nie lepsze będzie kupić sobie za 1000 pln jakąś używkę #steamdeck

Ech, nostalgłem

#psp #konsole #nostalgia #gry
yahoomlody - PSP to było genialne gówno i nikt mi nie powie, że nie. Pamiętam, że kup...

źródło: NOWA-PSP-3004-SLIM-PIANO-BLACK-GRATISY-GWAR-GRY

Pobierz
  • 74
@yahoomlody: niestety znalezienie sensownego PSP graniczy z cudem. Próbowałem półtora roku temu- nie warto. Lepiej odpalić na telefonie PPSSPP, pada od PS4/PS5 i kupić uchwyt na telefon do pada na AliExpress.

Poza tym, że większość PSP to szroty (plastikowe ekrany, porysowanie niemiłosiernie) to jakość ekranu z PSP aż razi w 2024 roku. Przy dobrym telefonie możesz zrobić upscaling do 1080p, a taki GOW Ghost of Sparta czy inne gry z PSP
Granie na takiej konsoli sprawia o wiele większą frajdę niż #!$%@? się z instalacją emulatorów.


@mstasiek: Otóż to. W którymś roku miałem misję żeby nadrobić dosłownie wszystko z ze starych konsol. Było sporo kombinowania, ale dałem rade. Ograłem co chciałem. Potem poznałem się z ziomkiem co też miał fazę na retrogranie - tyle że on kolekcjonował sprzęt. Jeszcze raz odpaliłem parę tytułów. Śmiesznie to brzmi, ale te gry nagle nabrały jakiejś