Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kishibashi: oj oj nie tykajcie ich bo wladza się zmieni I was też beda sadzic.

I jesli aktualna wladza będzie lamac prawo to niech przeszukuja i sądzą póki klasa polityczna nie zrozumie że jest nietykalna.

Aktualnie odbywa sie rewolucja i bardzo zdrowy precedens, wajcha zostala przelozona i nawet mając pelnie władzy nie jest sie bezkarnym. W tej rundzie poleca pewnie tylko słupy, ale i plankton kiedyś zmądrzeje I słupy sie skończą
  • 20
@Necropriest: no ja ogólnie też Kanał Zero oglądam dość regularnie i początkowo podchodziłem bez większych uprzedzeń (przez Stanowskiego, bo Mazurek to nigdy mi się z obiektywizmem nie kojarzył). Nie oglądam np. Gwiazdowskiego, którego wcześniej lubiłem, bo przynudza i się kompromituje, ale ogółem jestem na bieżąco.

Natomiast idzie to w niepokojącym kierunku. Z Pereirą np. jeszcze rozumiem - Stanowski nie zawsze chce się znęcać nad takimi postaciami, daje to zrobić widzom, kontrolował
Trzeba sumiennie przeszukać wszystko, bo ktoś mógł schować coś w mało oczekiwanym miejscu.


@kishibashi: co z tego?, mogli znaleźć żelazne dowody na winę Ziobry w setkach spraw, a i tak będą do wyrzucenia, bo żaden sąd ich nie uwzględni. Sąd będzie musiał uznać dowody "z włamu" za nielegalnie zdobyte. Cała ta szopka jest tylko na pokaz.