Wpis z mikrobloga

@MP1990 Zależy z jaką ilością alko. Nie wiem jak inni ale ja wstawiony po alko i zapaleniu trawy rzygam jak paw. Zresztą bez alko też mam wrażenie że niewiele mi potrzeba do bełta po trawie xD.

Reasumując - zależy od organizmu
@MP1990 Zależy od odmiany jaka się trafi, jak nie będzie zamulacz to jaranie potrafi być jednym z najlepszych afrodyzjaków. Mała ilość alko też dobrze się komponuje.
@miguelsantos Moje doświadczenia pokazują też, że w tym przypadku sporo zależy od kolejności. Ogólnie nie pije już z 6 lat, ale jak piłem to była różnica między wprawieniem się w stan upojenia alkoholowego i zapaleniem na to jointa - to kończyło się zazwyczaj szybkim helikopterem i rzyganiem a zapaleniem jointa i późniejszym wypiciem na spokojnie nawet i kilku piwek czy drinków gdzie normalnie wchodziło. Oczywiście IMO i tak upojenie alkoholowe psuje haj
  • 0
@menel60: Się odezwało zero życiowe, żrące wszystkie piguły jakie może zdobyć. Przecież ty jesteś na tym samym szczeblu społecznym co ufajdane menele z pod sklepu więc trzymaj ryj jak normalni ludzie rozmawiają.