Wpis z mikrobloga

Krótki poradnik jak rozmawiać, a raczej postępować z wychodkiem @cwlmod (UWAGA bo jak na wychodka przystało lubi używać czarnej listy / cenzury)
-Zakup wideorejestratora
-Nagranie kilku szybkich ale bezpiecznych
-Wysłane zgłoszenia na:
https://dlakierowcow.policja.pl/dk/stop-agresji-drogowej/87103,Stop-agresji-na-drodze.html

Filmik powinien móc się zmieścić w załączniku Gmaila, na wiadomość zwrotną potwierdzającą ukaranie przestępcy czekamy 2-3 miesiące od momentu wysłania zgłoszenia. Najlepiej aby filmik nie trwał więcej niż 15 sekund oraz warto usunąć dźwięk by zmniejszyć rozmiar pliku.
Warto by data na kamerce zgadzała się z datą faktyczną.

Oto wiadomość oraz informacje jakie należy podać w e-mailu:

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZDARZENIA:

Data:
Miejsce zdarzenia:
Numer rejestracyjny:
Marka samochodu:

W tym zgłoszeniu chciałbym pozostać anonimowy, w razie problemów z nagraniem proszę o kontakt na ten adres e-mail:  

---------------------------------------

Ważne by adres e-mail nie brzmiał dziwacznie, skoro nie podajecie swojego imienia to wasz adres będzie wpisany jako zgłaszający.

Mogę się pochwalić że w ciągu 6 miesięcy dostałem 99 potwierdzeń o ukaraniu przestępców, także da się!
Jeśli przestępca wyprzedza was w deszczu i tablice mogą być trudne do odczytania, to polecam mówić numery tablic na głos, by potem móc je odsłuchać.

#motoryzacja #samochody #przepisydrogowe #stoppiratomdrogowym #wideorejestrator #polskiedrogi #polscykierowcy
Rustyyyy - Krótki poradnik jak rozmawiać, a raczej postępować z wychodkiem @cwlmod (U...

źródło: stoppajac

Pobierz
  • 17
na wiadomość zwrotną potwierdzającą ukaranie przestępcy czekamy 2-3 miesiące od momentu wysłania zgłoszenia.


@Rustyyyy: tjaaaa

zgłosiłem jednego który naprawdę srogo odwalał na drodze, i nie mówię tu o prędkości, to przyszło wezwanie do przesłuchania MNIE jako świadka, a potem że nie ustalili sprawcy
  • 0
@CREATE_USER: możesz mnie tak nazywać, ale 99 potwierdzonych zgłoszeń w ciągu 6 miesięcy, to 99 potwierdzonych zgłoszeń w 6 miesięcy.
99 mandatów dzięki moim nagraniom ()