Wpis z mikrobloga

wystarczy wejść na tag #przegryw i jak ktoś im współczuje to po 2 minutach przestanie. Banda frustratów z problemami na własne życzenie, którzy ani myślą, żeby samemu coś zrobić. Tylko narzekaą i wymagają od innych, przerzucając wine na wszystkich dookoła.
Narzekają na polki a nawet jednego kolegi nie maja.
Absolutnie najgorszy typ człowieka.
A to, że tatuaż oznacza dla nich jakiś problem to xDDDDDD
kiedyś miałam chłopaka przegrywa bo myślałam że taki będzie wierny, wszystko mu kupowałam i utrzymywałam a on mnie zdradził. Typowy p0lak


@ZenujacaDoomerka: po co kisić ogóra w jednym słoiku skoro można mu nadać smaku w różnych?
wszystko mu kupowałam i utrzymywałam a on mnie zdradził


@ZenujacaDoomerka: ale w sensie w nadziei na poczucie akceptacji z kogoś strony? Dziwna sytuacja, zazwyczaj w drugą stronę się takie dzieją

zapisałam go na terapie, ubrałam, nauczyłam dbać o siebie jakich kremów używać, poprowadziłam go do Barbara żeby mu ogarnął brodę i włosy


Nawet na siłownię z nim chodziłam żeby nie musiał sam


@ZenujacaDoomerka: ja chyba wiem co to jest
Raz,
@ZenujacaDoomerka miałam to samo. Auto mu tankowałam, bo on taki biedny i z niepełnej rodziny, mieszkanie po babci mu wysprzątałam, a on tylko kombinował co by na boku odwalić i się ze mną kłócił o wszystko. Nigdy więcej. Teraz w nowym związku liczę każdą złotówkę.