Wpis z mikrobloga

@DeReFeRencja: To w takim razie zrozum, że kierując się Twoją logiką, można taką niewiedzę dotyczącą podstawówki zarzucić absolutnie KAŻDEMU, zawsze i wszędzie. Żeby uniknąć Twojej krytyki, trzeba by przy każdym wypowiedzianym i napisanym zdaniu dodawać całą litanię uzasadniającą, wyjaśniającą, że hej, ja wiem o co tak naprawdę chodzi, tylko sobie żartuję. Albo wydając resztę na kasie pani w sklepie powinna Ci liczyć grosze, bo przecież jak policzy w myślach znaczy nie
@PerkoS: Ty dalej w to brniesz? Poważnie? Ja już przestałam nawet czytać. I tak uważam, że głupotę i niewiedzę trzeba tępić, bo sporo tego na wykopie.

Twoja argumentacja jest delikatnie mówiąc niemądra


@PerkoS: Tak? A jaka jest mądra? Tak ociekająca w głupie komentarze i obraźliwe teksty? To teraz zaczynamy tępić wiedzę, a wychwalać brak oświecenia? Załamujesz mnie. Poważnie.

Albo wydając resztę na kasie pani w sklepie powinna Ci liczyć grosze,
@DeReFeRencja: Tak, brnę i ciągle mnie kusi, żeby brnąć dalej, bo fajne wnioski wysuwasz na temat innych i pięknie wpadasz w pułapki własnej logiki. Stosujesz argumenty niezwiązane bezpośrednio z wypowiedzią, do której się odnosisz, w dodatku ciągle te same, które dawno już zostały obalone - @DeXteR25 nie wiedział kto jest na obrazku i #!$%@?! Lalalala niesłuchamniesłucham, nie wiedział, wiem lepiej, jesteście żałośni, bo to wiedza z podstawówki.

Gimme moar!
mamy tu do czynienia z doskonałym tego przykładem. Czytam jej posty i kisne, zamiast przestać się dalej pograżąć to brnie jeszcze bardziej się ośmieszając. odpowiedz


+: Wickerie


@PrzypadkowyNick: no widzę, że kolejny mądry niebieski pasek, no patrzcie sami eksperci i znawcy inteligencji... coś jeszcze?
@DeReFeRencja: O, właśnie! Uwielbiam to w mirkowych dyskusjach. Wiek ma TAKIE znaczenie. Te wszystkie drobne sugestie. "Ja kończyłem ósmą klasę (czaisz, ósmą, nie szóstą jak podludzie) jak jeszcze żyły dinozaury". "A ja tak patrząc na niektóre wypowiedzi to wydaje mi się, że jednak jestem starszy, dziecko". "Ja to starsza pani jestem". "No chyba nie starsza ode mnie". "a Ty użyłaś sformułowania X, to jesteś dziecko". Taktycznie jak w Normandii, jak komandosi