Wpis z mikrobloga

porównać do rozmowy ze ścianą.


@PrzypadkowyNick: no zobacz ilu chętnych do tej rozmowy, sami robicie gównoburzę z rozmowy o Kazimierzu Wielkim... hehehe... taka perdoła nabrała dla Was takie znaczenia, rozwalacie mnie. Chyba Wam się nudzi, nie od dziś wiadomo, że ponad połowa tutaj to przegrywy, które nie mają nic innego do roboty, tylko wchodzić w tak denne dyskusje i wyrażać swoje gównoburzenie. A taka prawda jest, że znacznej części z Was
Chyba że ktoś ma na zbyciu murzyna ze składanym krzesełkiem


@PerkoS: żałosne.... i tyle, ale życzę powodzenia w obronie Waszych gimbazyjnych praw. Jak widzę taka polską młodzież, to ręce rozkładam, głowa mnie boli. Bije, bije butnością, brakiem pokory. A Ci co mają najmniej pokory, najmniej osiągają. Czasem lepiej stulić gębę, przyznać się do braku wiedzy etc, niż udawać chojraka. No tak, ale młodość rządzi się innymi prawami, które już dawno są
Zdajesz sobie sprawę, że to nie jest prawdziwy wizerunek Kazimierza Wielkiego, tylko wymysł Matejki?


@kayleigh1507: Ciekawostka na dziś - ten wymysł Matejki to prawdopodobnie najdokładniejszy wizerunek Kazimierza jaki istnieje. Malarz był obecny przy otwieraniu grobowca tego władcy, portretując go,oparł się o pomiary czaszki króla. Wizerunki Kazimierza z epoki nie są wiarygodne - te, które powstały za jego życia, jak np. jego przedstawienie z pieczęci królewskiej, powstały najprawdopodobniej w zagranicznych warsztatach, a
@DeReFeRencja: Pokory, ale... przed czym? Tylko nie mów, że przed nieznajomością królów Polski. Proszę Cię. "Bitch please". Nie zauważyłaś babciu, że zafiksowałaś się na ocenie czyjejś wiedzy, która obiektywnie patrząc na jakieś 80-90% jest błędna. I brniesz, ciągle się do tego odnosząc.

1. Spytaj kogoś kto jest na obrazku

2. Uzyskaj heheszkową odpowiedź na pytanie (dla mnie oczywiste, nie wnikam jak dla innych)

3. Uznaj, że nie wie, wszyscy Twoi rozmówcy
A z tego co widzę z tej listy, która wyciekła na mirko o różowych paskach, to Twój rocznik wskazuje, że jednak taka stara to nie jesteś.


@PerkoS: (#) jeszcze jest taki gif z typem który rozkłada jednym ruchem takie krzesełko jak mają reżyserzy, ma ktoś?

@softenik

A z tego co widzę z tej listy, która wyciekła na mirko o różowych paskach, to Twój rocznik wskazuje, że jednak taka stara to nie
świetne osiągnięcie


No ale rozkręcić burzę z czegoś takiego to niewątpliwa umiejętność. :)

@parasolki: chłopczyki głodne są, nie wiesz, że rzuciłam się hiena na pożarcie, przecież marzy im się krew :)
Rada na przyszłość


@OjciecMarek: odniosę do jednego cytatu z wykopu, "takie rady pachną mi lewactwem"

gościa mającego coś koło trzydziestki


@OjciecMarek: facet koło 30tki, to też dla mnie dziecko, facet koło 30tki na wykopie, hmm.. z tego nie może być nic mądrego... ups.. miało być niedobrego... buledopy to Wy macie, bo ja z Was mam ubaw nieziemski młodziaki, hehehe...