Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie śmieszy jak widzę jakieś shorty psycholożek/terapeutek i rady typu jak "uwolnić/uchronić się od toksyka/narcyza" a niektóre nawet książki od tym piszą albo robią kursy jak to rozpoznać itp i w komentarzach pełno p0leczek dający rady z autopsji tylko, że te poleczki lubią narcyzów, psychopatów ,makiawelizm, mroczna triada to ich pociąga i takich facetów pożądają jakoś nigdy nie widziałem rad jak uwolnić się od nudnego Mariuszka ciepłego nudnego misiaczka bo po prostu kobiety nie wiążą sie z takimi.

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #redpill
TTedbundYY - Najbardziej mnie śmieszy jak widzę jakieś shorty psycholożek/terapeutek ...

źródło: opo0

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Mamy XXI wiek, ale wciaz rzadi nami biologia. Facet psychopata dla kobiet to silny samiec. A jak masz patologie w domu to szukasz takiego jak tatus - bije i zdradza matke. Dlatego kobiety zaczely mowic wprost, ze toksyk jest extra. Wole to niz oklamywanie, ze kobiety chca porzadnych gosci.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: w późnych fazach związków nie da się zaprzeczyć że żałują i cierpią ale w początkowych fazach związków jest widoczne kto jest kto i mimo to ignorują wszystkie sygnały. Hybrystofilia jest niebezpieczna dla kobiet mocno.
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: Rzecz w tym, że czasy nie mają nic do rzeczy. Więcej dzięki tiktokom i innym mediom wracamy do kultury obrazkowej. Może bardziej filmowo obrazkowej. Teraz właśnie biologiczne popędy biorą górę. Taki bzdet jak rozum i zdrowy rozsądek zostały wysłane na bezrobotne.
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie śmieszy jak widzę jakieś shorty psycholożek/terapeutek i rady typu jak "uwolnić/uchronić się od toksyka/narcyza" a niektóre nawet książki od tym piszą albo robią kursy jak to rozpoznać itp i w komentarzach pełno p0leczek dający rady z autopsji tylko, że te poleczki lubią narcyzów, psychopatów ,makiawelizm, mroczna triada to ich pociąga i takich facetów pożądają jakoś nigdy nie widziałem rad jak uwolnić się od nudnego Mariuszka ciepłego nudnego misiaczka bo po
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: To są bzdury. Osoba z kompleksem ofiary ma więcej wspólnego z narcyzem niż ktokolwiek inny. Obydwoje wiecznie skupiają się na sobie. W mojej ocenie to prosta wymówka, bo łatwiej oskarżyć partnera o narcyzm niż zastanowić się nad sobą. Żyjemy w czasach odklejenia od rzeczywistości
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus statystycznie większość bab woli być wyroochana i zostawiona przez czada badboya niż związać się z miłym, sympatycznym i oddanym Mariuszkiem. Ale wtedy jest nuuudaaa i brak emocji w postaci traktowania jak gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Die Natur und gadzi mózg.
  • Odpowiedz