Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie śmieszy jak widzę jakieś shorty psycholożek/terapeutek i rady typu jak "uwolnić/uchronić się od toksyka/narcyza" a niektóre nawet książki od tym piszą albo robią kursy jak to rozpoznać itp i w komentarzach pełno p0leczek dający rady z autopsji tylko, że te poleczki lubią narcyzów, psychopatów ,makiawelizm, mroczna triada to ich pociąga i takich facetów pożądają jakoś nigdy nie widziałem rad jak uwolnić się od nudnego Mariuszka ciepłego nudnego misiaczka bo po prostu kobiety nie wiążą sie z takimi.

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #redpill
TTedbundYY - Najbardziej mnie śmieszy jak widzę jakieś shorty psycholożek/terapeutek ...

źródło: opo0

Pobierz
  • 44
@LostHoldenCaulfield: Rzecz w tym, że czasy nie mają nic do rzeczy. Więcej dzięki tiktokom i innym mediom wracamy do kultury obrazkowej. Może bardziej filmowo obrazkowej. Teraz właśnie biologiczne popędy biorą górę. Taki bzdet jak rozum i zdrowy rozsądek zostały wysłane na bezrobotne.
Najbardziej mnie śmieszy jak widzę jakieś shorty psycholożek/terapeutek i rady typu jak "uwolnić/uchronić się od toksyka/narcyza" a niektóre nawet książki od tym piszą albo robią kursy jak to rozpoznać itp i w komentarzach pełno p0leczek dający rady z autopsji tylko, że te poleczki lubią narcyzów, psychopatów ,makiawelizm, mroczna triada to ich pociąga i takich facetów pożądają jakoś nigdy nie widziałem rad jak uwolnić się od nudnego Mariuszka ciepłego nudnego misiaczka bo po