Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie śmieszy jak widzę jakieś shorty psycholożek/terapeutek i rady typu jak "uwolnić/uchronić się od toksyka/narcyza" a niektóre nawet książki od tym piszą albo robią kursy jak to rozpoznać itp i w komentarzach pełno p0leczek dający rady z autopsji tylko, że te poleczki lubią narcyzów, psychopatów ,makiawelizm, mroczna triada to ich pociąga i takich facetów pożądają jakoś nigdy nie widziałem rad jak uwolnić się od nudnego Mariuszka ciepłego nudnego misiaczka bo po prostu kobiety nie wiążą sie z takimi.

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #redpill
TTedbundYY - Najbardziej mnie śmieszy jak widzę jakieś shorty psycholożek/terapeutek ...

źródło: opo0

Pobierz
  • 43
@malkontent: debilizmy piszesz. Incwele mają zero jedynkowe myślenie. Jak Mariuszek jest nudny to znaczy że laska chcę Seby który ją pobije a potem trafi za kratki za rozbój. A tymczasem wystarczy zwykły Łukasz, który jest stanowczy, ale pomaga bliskim. Troszczy się o partnerkę ale ma swoje potrzeby, a czasem spontanicznie zabierze ją na spływ kajakowy zamiast po raz enty siedzieć w domu, bo się boi wyjść z piwnicy i spotkać innego
@AlienFromWenus: Toksyczne to są niemal wszystkie kobiety co robią z siebie ofiary i mówią, że ich facet jest toksyczny. To jest niemal 99% pewności. Zdrowa kobieta po pierwszej godzinie rozmowy wyczuje takiego i zakończy znajomość.
A po drugie to przede wszystkim kobiety uprawiają przemoc psychiczną bo faceci jej nie wykształcili na takim poziomie jak kobiety. Więc w jaki sposób ją wykształciły skoro nie używały?
A po drugie to przede wszystkim kobiety uprawiają przemoc psychiczną bo faceci jej nie wykształcili na takim poziomie jak kobiety. Więc w jaki sposób ją wykształciły skoro nie używały?


@angel-frome:

Ty jesteś zacofany, chory, czy jaki? To że biologicznie więcej kobiet ewolucyjnie potrafi w przemoc psychiczną nie znaczy, że każda to potrafi a facet że żaden tego nie potrafi. Jak widać uważasz że nie ma opcji by istniała konfiguracja odwrotna, a
@AlienFromWenus

@malkontent: debilizmy piszesz. Incwele mają zero jedynkowe myślenie. Jak Mariuszek jest nudny to znaczy że laska chcę Seby który ją pobije a potem trafi za kratki za rozbój. A tymczasem wystarczy zwykły Łukasz, który jest stanowczy, ale pomaga bliskim. Troszczy się o partnerkę ale ma swoje potrzeby, a czasem spontanicznie zabierze ją na spływ kajakowy zamiast po raz enty siedzieć w domu, bo się boi wyjść z piwnicy i spotkać
malkontent - @AlienFromWenus
@malkontent: debilizmy piszesz. Incwele mają zero jedynk...

źródło: temp_file3648562172152154512

Pobierz
@TTedbundYY: cope
To jest coś w rodzaju syndromu sprawiedliwego świata, wmawianie sobie, że brak powodzenia jest wynikiem tego, że jesteś dobrym człowiekiem (cokolwiek to znaczy xD).
Jesteś po prostu niedostatecznie atrakcyjny
@malkontent nie wiem, gdzie ty widzisz sprzeczność między komunikowaniem własnych potrzeb a dbaniem o zaspokajanie potrzeb partnerki (wyłączając sprzeczność samych potrzeb, tylko to już nie jest partnerstwo, a patologia) czy między stanowczością a byciem pomocnym xD

szukacie jakiegoś greckiego herosa albo Supermana


Bez przesady, zdrowi umysłowo i emocjonalnie mężczyźni to nie jednorożce