Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niech mirko orzeknie kto ma rację, ja czy moja dziewczyna.

Zacząłem wykańczać mieszkanie, które kupiłem w stanie developerskim i zaczęły się zgrzyty w związku. Mam swoją wizję tego mieszkania i oczywiście konsultuję zakupy z dziewczyną, ale uważam że ostateczna decyzja jest w mojej gestii. Dla jasności mieszkanie jest w 100% moje, kredyt jest na mnie, a dziewczyna się wprowadzi najwcześniej za rok, bo aktualnie ona pracuje w innym mieście.
Zaczęła się kłócić ze mną, że nie traktuję jej poważnie bo nie wybieramy wszystkiego razem. Uważa że skoro będziemy mieszkać razem to razem powinniśmy urządzić sobie gniazdko, tylko że wg mnie skoro ona się nie dokłada to nie powinna mieć tyle do gadania co ja. Szczególnie że jej pomysły są w uj drogie, np. podwieszany sufit albo wyspa w kuchni. Zaproponowałem, że jak mi się dołoży to możemy coś pomyśleć. Wtedy obraziła się, że ona nie będzie płacić za wykańczanie mojego mieszkania.

Kto ma tutaj rację? Bo ja już ku$#$ nie wiem.

#zwiazki #mieszkanie #remont #remontujzwykopem #logikarozowychpaskow #nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
Zaczęła się kłócić ze mną, że nie traktuję jej poważnie bo nie wybieramy wszystkiego razem.


@mirko_anonim: Pewnie bait ale #!$%@? odpowiem xD
Przechodzilem przez to. To Twoje mieszkanie i powinienes wykanczac je po swojemu tym bardziej jesli za wszystko placisz sam. Dobrze jest sie doradzic, popytac, ale koniec koncow decyzja stoi po Twojej stronie. Dla zachowania jakis pozorow mozesz jej pozwolic wybrac jakies proste rzeczy ktore nie maja dla Ciebie jakiegos
Zaproponowałem, że jak mi się dołoży to możemy coś pomyśleć. Wtedy obraziła się, że ona nie będzie płacić za wykańczanie mojego mieszkania.


@mirko_anonim: stawiaj na swoim bo straci szacunek i dopiero beda problemy -
To nie jest takie czarno białe, że ktoś z was ma rację a drugie nie.

Jeżeli chodzi o drogie rzeczy, na które Cię nie stać: powinna móc wyrazić swoje zdanie, ale żadnego prawa mieć problemu, jak się nie zgadzasz.

Jeżeli chodzi o różnicę w wykończeniu, białe czy czarne itp w podobnej cenie, to jeżeli myślisz o związku na poważnie, to powinieneś zawsze brać pod uwagę jej zdanie, ale koniec końców decyzja zawsze
@innovi: myśleć na poważnie i do końca życia to sobie można, a co drugi związek się rozpada i potem op zostanie z #!$%@? płytkami które mu się nie podobają bo jakaś panna sobie takie zażyczyła do nie swojego lokalu i za które grosza nie ma zamiaru położyć xD

pozwól jej wybrać co najwyżej dodatki które później bez problemu potem ewentualnie #!$%@? a grubsze rzeczy wybieraj i rób pod siebie bez zbędnego