Wpis z mikrobloga

@EmDeCe: Tak, ja też jestem za tym, żeby stawiać kobietę na piedestale, ale 99% kobiet na to nie zasługuje. Wręcz nawet przeciętna kobieta ma psychopatyczne tendencje. Jeśli kobieta udowodni Ci ponad wszelką wątpliwość, że wybija się na tle innych to dopiero wtedy możesz traktować ją specjalnie. A problem jest w tym, że mężczyźni spermią na potęgę gdy nawet nie znają laski. Bo kobieta wg nich jest istotą boską. A prawda jest
Kobieta jest ostatnią osobą, której opinią należy się sugerować w relacjach z kobietami.


@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: Święte słowa, w relacjach z kobietami absolutnie nigdy nie powinieneś się pytać o takowe innych kobiet ponieważ one sobie może i bardzo lubią rozmawiać o związkach, ale żadna ci nie pomoże bo będą myśleć w sposób typowo babski
@EmDeCe: no bo będzie przegrywem jak tak dalej pójdzie. Akurat mi jest bardzo daleko to tagu przegryw i tym podobnych społeczności ale opisana sytuacja to ewidentne wychowywanie syna na pantofla który samicę ma postrzegać jako obiekt kultu a nie drugiego człowieka, takiego samego jak on. Przy czym prawdopodobnym wnioskiem jest, że w opisanej rodzinie nie ma silnej ojcowskiej figury która byłaby w stanie naprostować bzdury matki. Jest to szkodliwe nie tylko