Wpis z mikrobloga

XXI wiek, powszechny dostęp do wiedzy a kobieta z zerową orientacją w obecnie panujących kierunkach wychowuje syna na simpa. Jak można własnego syna wychować tak, żeby kobietom było dobrze, a nie jemu?

Czasy kiedy kobiety były na piedestale się skończyły i mówię to jako kobieta. Trzeba się orientować co się dzieje na świecie, a nie tak.

#mgtow #macierzynstwo #logikarozowychpaskow #truestory #logikaniebieskichpaskow
WielkiNos - XXI wiek, powszechny dostęp do wiedzy a kobieta z zerową orientacją w obe...

źródło: temp_file5806563876675134379

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
Nie pisałeś o zachowaniu pisałeś o cechach wyglądu chyba, że coś się zmieniło i wąska szczęka oraz wzrost to zachowanie.


@Cztero0404: No i dalej pisze. Jak ktoś ma problem ze zrozumieniem to ty.

Głupot że zachowanie wcale może nie mieć kluczowego wpływu w relacjach damsko męskich? Że kluczowy i tak jest wygląd?

Wyraźnie napisałem że zachowanie nie ma kluczowego wpływu w relacjach z kobietami. Kluczowy jest wygląd.
O #!$%@? ci chodzi.
  • Odpowiedz
  • 10
@WielkiNos:

To normalne, że rodzice nie wiedzą w jakim świecie będą żyć ich dzieci.
Tutaj mamy całkiem dobry przypadek, że łepek już w wieku 15 lat odebrał tę ważną lekcję. Jeśli wyciągnie z niej wnioski ma szansę wyjść na człowieka. Jeśli nie, widocznie simpowianie jestjego rolą w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
Jaki to bedzie szok ze szara myszka wysrane miała w jego upieczone ciasto i opłacone lody na miescie i zawinęła do bezrobotnego Lucjana z dobrym zarysem mięśniowym i pełną gamą emocji jakich ona poszukuje


@banicjant997: dlatego mimo wszystko jestem dobrej myśli co do tego chłopa, bo typ jest wychowywany w kulturze tak #!$%@?, że nie da rady tak funkcjonować na dłuższą metę i na 100% przejrzy na oczy, bo nie da
  • Odpowiedz
do tego to zmierza, gdy wejdzie w fazę odreagowywania


@Bananek2: znam ziomków co po takim szoku 2 lata na dropsach a pozniej przewieszka w kiblu na klamce ewentualnie silna depresja poziom niewychodzenia spod kołdry kończona w psychiatryku wiec nie dla każdego zimny prysznic
  • Odpowiedz
boli cię, że nie chcą egoistycznej bezdzietnej lambadziary, która nawet kanapki nie zrobi i wyjdzie z tekstem "zrób sobie sam od czego masz ręce"?


@WielkiNos:

Między egoistyczną lambadziarą a uległą służącą jest jeszcze cały wachlarz różnych typów kobiet. Narracja na wykopie wskazuje jednak, że dla niebieskich kobieta, która jest asertywna, ma swoje potrzeby i czasem odmówi, jednocześnie oczekując również asertywnego faceta, który czasem jej odmówi, a czasem zrobi coś dla niej
  • Odpowiedz
@WielkiNos bo szacunek do kobiet jest spoko, ale to taka rzecz którą raczej nie zainteresujesz dziewczyny, pytanie raczej powinno brzmieć czy na tych randkach dobrze się bawili a nie stwierdzenie że on płacił za lody czy robił kwiatki z bibuły na walentynki. Czy jej się to wgl podobało, dla mnie to trochę brzmi nachalnie i creepy
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Chore... Biedny dzieciak. Twardym doświadczeniem będzie musiał się nauczyć, że matka jest odklejona...

Gdybym weszła w związek z takim człowiekiem, to nie przetrwałby długo. Nie chodzi o to, że 'hehehe p0lka szuka czada', ale takie gloryfikowanie jednej osoby w związku nie jest normalne. Poza tym czułabym się jakbym musiała oddawać dokładnie to samo i tak samo skakać wokół drugiej osoby, co wpędzałoby mnie w ciągłe poczucie winy, bo mam dużo
  • Odpowiedz
@WielkiNos: a ja zapytam standardowo "gdzie jest ojciec tego młodego?" Bo po matce przejadą się wszyscy tu obecni, ale baba sobie sama dzieciaka nie strugnęła, więc łer dawca nasienia i czy wnosi coś więcej poza spermą na start i ewentualnymi alimentami (jeśli nie są razem)...
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Piękny dowód na to jak kobiety #!$%@?ą mężczyznom (tu własnemu synowi) życie poprzez, paradoksalnie, własne nie przystosowanie do życia xD

Pozytyw jest taki, że chłop przejechał się bardzo wcześnie. Zainwestował pieczenie ciasta i lody na mieście. A nie np. mieszkanie, 20 lat życia itd. Gorzej kiedy faceci zaliczają takie historie mając np. 30 lat.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: XXI wiek, nieograniczony dostęp do wszystkich zasobów wiedzy ludzkości stworzonych od kiedykolwiek a te idiotki dalej myślą, że dziecko da się dobrze wychować bez udziału faceta xD
  • Odpowiedz