Wpis z mikrobloga

XXI wiek, powszechny dostęp do wiedzy a kobieta z zerową orientacją w obecnie panujących kierunkach wychowuje syna na simpa. Jak można własnego syna wychować tak, żeby kobietom było dobrze, a nie jemu?

Czasy kiedy kobiety były na piedestale się skończyły i mówię to jako kobieta. Trzeba się orientować co się dzieje na świecie, a nie tak.

#mgtow #macierzynstwo #logikarozowychpaskow #truestory #logikaniebieskichpaskow
WielkiNos - XXI wiek, powszechny dostęp do wiedzy a kobieta z zerową orientacją w obe...

źródło: temp_file5806563876675134379

Pobierz
  • 89
Czasy kiedy kobiety były na piedestale się skończyły i mówię to jako kobieta. Trzeba się orientować co się dzieje na świecie, a nie tak.


@WielkiNos: Jeśli jesteś prawdziwą kobietą, a nie kreacją to wyjdź za mnie: rozwiodę się dla Ciebie z dotychczasową żoną, dam Ci pieniądze na operację nosa, zabiorę na Seszele i nauczę jeździć na motocyklu. Masz złoty charakter pannico. Chciałbym dla swojego syna takiej dziewczyny.
czego brakuje w wychowaniu facetów:

- umiejętności gotowania

- umiejętności sprzątania

- umiejętności robienia zakupów spożywczych


@szynszyla2018: Tylko, że jest jeden podstawowy problem. Mężczyźni umieją doskonale robić te rzeczy lepiej lub gorzej przynajmniej większości. Natomiast uparcie próbuje się zrobić debili z nas pod tym kątem jednocześnie wystawiając laurkę kobietom i robiąc z nich wybitne bo one to umieją. Nie oszukujmy się, nie trzeba specjalnych umiejętności żeby obrać ziemniaki lub makaron ugotować,
@WielkiNos: o #!$%@? jakbym swoją matkę czytał. Dokładnie w taki sposób mnie wychowywała, najgorsze było to że jej wierzylem i postępowałem jak ten młody z jej opisu, czulem sie lepszy od swoich kolegow bo w koncu matka wytlumaczyla mi czego pragna kobiety, traktowalem je inaczej niz moi rowiesnicy. Oczywiście skończyło się tym że przez 20 lat łaski mnie prędzej czy później rzucały i głównie wykorzystywały, ale problemu doszukiwalem sie w wygladzie
Jeśli jesteś prawdziwą kobietą, a nie kreacją to wyjdź za mnie: rozwiodę się dla Ciebie z dotychczasową żoną,


@maneckiewicz:

Ty tak serio? XD wy niebiescy pragniecie kobiet, które myślą tylko o was i dla was chcą dobrze kosztem samych siebie, które dla waszych zachcianek zrezygnują z własnych potrzeb xD
@WielkiNos: pamiętam jak byłem nastolatkiem to nie raz słyszałem od dziewczyn że jestem staroświecki xd

też miałem mylne przekonanie że muszę pokazać lasce jak dobrym mogę być partnerem i wtedy będziemy razem xd czyli po prostu czynami pokazywałem, że mi zależy, że jest dla mnie ważna.

W praktyce jednak okazuje się że jak kobieta jest dla ciebie ważna to ty przestajesz być dla niej ważny. Każda relacja z jakimś powodzeniem miała
@Cztero0404 mam kumpla co tak simpi, traktuje kobiety jakby miały 7 lat, wierszyki pisze (strasznie #!$%@? swoją drogą), księżniczkami nazywa po tygodniu znajomości itp, nigdy nie był w stanie pojąć czemu na wszelkich domówkach, spotkaniach i imprezach od niego odbijały a ode mnie wręcz przeciwnie mimo, że wtedy paliłem, chlałem, imprezowalem i zmieniałem kobiety jak rękawiczki.Później się żalił wiecznie znajomym, że wszystkie wolą przebywać ze mną jak gdzieś szliśmy paczką czy coś
  • 20
wy niebiescy pragniecie kobiet, które myślą tylko o was i dla was chcą dobrze kosztem samych siebie, które dla waszych zachcianek zrezygnują z własnych potrzeb xD


@AlienFromWenus boli cię, że nie chcą egoistycznej bezdzietnej lambadziary, która nawet kanapki nie zrobi i wyjdzie z tekstem "zrób sobie sam od czego masz ręce"?

Wiele kobiet spełnia się w opiece nad innymi i wcale nie znaczy to, że rezygnują z siebie. Po prostu spełniają swoje
@Cztero0404: to nie chodzi o samą umiejętność. Co z tego, że mężczyźni potrafią gotowac (podobno) czy sprzątać (podobno, chyba nigdy nie widziałeś Janusza 50+ który musi zmierzyć się z pralką), ale to kobiety robią to każdego dnia. Nikt z was nie robi oferm, sami je z siebie robicie jak mama musi wam prac skarpetki bo inaczej będziecie chodzić w brudnych, albo myć podłogę bo inaczej się do niej przykleicie. Już to
Głupot że zachowanie wcale może nie mieć kluczowego wpływu w relacjach damsko męskich? Że kluczowy i tak jest wygląd?

Jestem gotów podjąć dyskusję podpierając się danymi statystycznymi. Co ty na to?


@masz_fajne_donice: Wygląd to podstawa żeby pojawiło się zainteresowanie i szansa na związek ale potem dochodzi jeszcze do kwestii charakteru jako drugiego sita. Sprowadzanie wszystkiego do wyglądu to patologia. Z gruntu rzeczy żeby doszło do związku musi być zarówno zainteresowanie wyglądem
to nie chodzi o samą umiejętność. Co z tego, że mężczyźni potrafią gotowac (podobno) czy sprzątać (podobno, chyba nigdy nie widziałeś Janusza 50+ który musi zmierzyć się z pralką), ale to kobiety robią to każdego dnia. Nikt z was nie robi oferm, sami je z siebie robicie jak mama musi wam prac skarpetki bo inaczej będziecie chodzić w brudnych, albo myć podłogę bo inaczej się do niej przykleicie. Już to pisałam, ale