Wpis z mikrobloga

Przed konfabulatami ciężki weekend.

Raz, że już chyba nikt nie traktuje poważnie ich szurskiej partii znanej z wstrzymywania się od głosu i wywracania wyimaginowanych stolików, to jeszcze wczoraj ten straszny zamach w ich ojczyźnie.

Ostatnia nadzieja w tym, ze wesoły doktur memcen wrzuci na yt jakiś kolejny pijacki bełkot, ku pokrzepieniu fajnokremlackich serc (ʘʘ)
#sejm #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #zamach #rosja #polityka
wortor - Przed konfabulatami ciężki weekend.

Raz, że już chyba nikt nie traktuje pow...

źródło: IMG_3341

Pobierz
  • 29
Znałem go z tagu #sebcel, nagle mu odwaliło i zaczął pisać swoje konfederację wysrywy. Raz wyraziłem się w nich krytycznie i w kontrze do jego poglądów to mnie zczarnolistował. Żenująca budowa bańki. Szkoda, że okazał się takim typem. Dobrze że zbanowany xd
@wortor: nie wspominając o ostatnim "legitnym" sondażu w którym konfederosja wyprzedza trzecią drogę. Przyjdą wybory i znowu będzie płacz i zdziwienie jak znowu 6% dostaną.
@wortor: popłakał się fajnopolaczek xD typ ze skrina dobrze wyjaśnił zidiociałych wyznawców tuska, żeby wspierać tego kłamcę to trzeba mieć coś nie tak z głową (bez urazy dla osób które faktycznie mają coś nie tak z głową) fajnopolakizm to upodlenie człowieka, a konfa najwidoczniej żyje ci rent free w głowie, pozdrawiam i życze miłego wieczoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@LordAxe82:
1. Oczywiście, ze ma. Musisz poprosic swojego oficera prowadzącego o lepszy translator z cyrylicy
2. Przecież to ty przylazłeś pod mój wpis
3. Skoro tak mówisz to wezmę. Szkoda, że ty nie brałeś jak było trzeba i teraz jest jak jest xd

I do budy już, jesteście tak marni, ze oranie was robi się nudne po kilku minutach