Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek albo w koncu beda mogly z przegrywkami, bo zawsze w najgorszym wypadku (nieskuteczna antykoncepcja) beda mogly dokonac aborcji, powiazanie chad, a aborcja jest totalnie z dupyxD
  • Odpowiedz
No to nie pozostaje Wam nic innego jak zaprzestać się zadawać z różowymi i przejść na bycie homo.
Bez ironii.
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Jako facet i przyszły rodzic powiem Ci wprost - jesteś debilem jeżeli tak myślisz. Teraz wyjaśnię dlaczego tak uważam:
1. Aborcja to nie jakaś antykoncepcja za 30 zł, tylko zabieg medyczny, do którego potrzeba lekarza, sali operacyjnej itp. co już samo w sobie staje się filtrem, nie mówiąc już o pieniądzach.
2. Wszyscy moi koledzy, których partnerki są w ciąży chodzą zesrani. A dlaczego? Bo jak wyjdzie w badaniach prenatalnych,
  • Odpowiedz
@JaTuTylkoOgladamObrazki: 1. dlatego nie powinna byc finansowana z budzetu 2. Jaka jest szansa na wodogłowie? Wiesz, ze aborcja z powodu choroby dotyczy mniej niz 0,0000001% ciaz? 3. XD to, ze ty nie wiesz, ze ludzie uprawiaja seks na potege to nie znaczy, ze tego nie robia. Aborcja na zyczenie nie jest po to, aby usunac ciaze zagrazajaca zyciu czy chore dziecko, ale aby w razie czego miec opcje ostateczna w przypadku
  • Odpowiedz
0,0000001% ciaz?

Po pierwsze dawaj dane, po drugie co zrobisz jak będziesz w tym 1 na milion przypadków?

to, ze ty nie wiesz, ze ludzie uprawiaja seks na potege to nie znaczy, ze tego nie robia

Ja to wiem i nie mam z tym problemu. Jedyny problem z tym mają piwniczaki które jedynie #!$%@?ły poduszkę w piwnicy.

Aborcja na zyczenie nie jest po to, aby usunac ciaze zagrazajaca zyciu czy chore dziecko,
  • Odpowiedz
Darmowa aborcja do 30-35 roku życia kobiety refundowana na nfz, a później inwitro refundowane z pieniędzy podatników bo stara panna nie może zajść w ciążę przez co trudniej utrzymać przy niej pantoflarza betabankomat, który będzie ją utrzymywać do końca jej życia. ¯\(ツ)/¯
Popieram aborcję w 3 przypadkach, chociaż jeden przypadek to tak nie do końca.
1. Dziecko z wadą genetyczną
2. Ciąża zagraża życiu matki.
3. Dziecko poczęte z gwałtu- no tutaj
  • Odpowiedz