Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek albo w koncu beda mogly z przegrywkami, bo zawsze w najgorszym wypadku (nieskuteczna antykoncepcja) beda mogly dokonac aborcji, powiazanie chad, a aborcja jest totalnie z dupyxD
  • Odpowiedz
No to nie pozostaje Wam nic innego jak zaprzestać się zadawać z różowymi i przejść na bycie homo.
Bez ironii.
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Jako facet i przyszły rodzic powiem Ci wprost - jesteś debilem jeżeli tak myślisz. Teraz wyjaśnię dlaczego tak uważam:
1. Aborcja to nie jakaś antykoncepcja za 30 zł, tylko zabieg medyczny, do którego potrzeba lekarza, sali operacyjnej itp. co już samo w sobie staje się filtrem, nie mówiąc już o pieniądzach.
2. Wszyscy moi koledzy, których partnerki są w ciąży chodzą zesrani. A dlaczego? Bo jak wyjdzie w badaniach
  • Odpowiedz
@JaTuTylkoOgladamObrazki: 1. dlatego nie powinna byc finansowana z budzetu 2. Jaka jest szansa na wodogłowie? Wiesz, ze aborcja z powodu choroby dotyczy mniej niz 0,0000001% ciaz? 3. XD to, ze ty nie wiesz, ze ludzie uprawiaja s--s na potege to nie znaczy, ze tego nie robia. Aborcja na zyczenie nie jest po to, aby usunac ciaze zagrazajaca zyciu czy chore dziecko, ale aby w razie czego miec opcje ostateczna w
  • Odpowiedz
0,0000001% ciaz?

Po pierwsze dawaj dane, po drugie co zrobisz jak będziesz w tym 1 na milion przypadków?

to, ze ty nie wiesz, ze ludzie uprawiaja s--s na potege to nie znaczy, ze tego nie robia

Ja to wiem i nie mam z tym problemu. Jedyny problem z tym mają piwniczaki które jedynie zakutasiły poduszkę w piwnicy.

Aborcja
  • Odpowiedz
Darmowa aborcja do 30-35 roku życia kobiety refundowana na nfz, a później inwitro refundowane z pieniędzy podatników bo stara panna nie może zajść w ciążę przez co trudniej utrzymać przy niej pantoflarza betabankomat, który będzie ją utrzymywać do końca jej życia. ¯\(ツ)/¯
Popieram aborcję w 3 przypadkach, chociaż jeden przypadek to tak nie do końca.
1. Dziecko z wadą genetyczną
2. Ciąża zagraża życiu matki.
3. Dziecko poczęte z gwałtu- no tutaj to już etyka i moralność.
Poza tym jeżeli dajemy przywileje kobietom, to równocześnie trzeba dać przywileje mężczyznom:
  • Odpowiedz