Wpis z mikrobloga

W tym europejskim kraju przez 4 lata rządziły w koalicji ze sobą trzy liberalno-lewicowe partie. Rząd składał się z premierki na czele, a dodatkowo 9 z 14 ministerstw kierowały kobiety. Rząd stawiał na pierwszym miejscu wartości takie jak równość, tolerancja czy feminizm.

W tym samym kraju, po 4 latach równościowego rządu, obowiązuje obowiązkowa służba wojskowa tylko dla mężczyzn.

Tym krajem jest Finlandia.

A morał tej historii jest krótki i niektórym znany: kto liczy na równouprawnienie pod lewicowymi rządami, ten będzie rozczarowany.

#finlandia #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #lewackalogika #polityka #feminizm #bekazlewactwa #sejm
sildenafil - W tym europejskim kraju przez 4 lata rządziły w koalicji ze sobą trzy li...

źródło: 4a640ed1-c580-4346-b633-e32bcd0e2d56-1_all_271

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: PiS to #!$%@? komuchy wycierające się wartosciami kościelnymi. Zwiększyli rozdawnictwo i podwyższyli podatkoze wywołali inflacje. To są #!$%@? komuchy. Żadna prawica.

A konfederacja poprostu jest najmniej #!$%@?, chcę niskie podatki i nie chcę pompowania kasy w patologiczne rodziny.
  • Odpowiedz
@sildenafil: tak, tak, a jak nie Mentzen o wojsku, to błazen Berkowicz o emeryturach kobiet, przeciwny zrównaniu wieku emerytalnego. Na pewno za Konfy chłopy będą miały lepiej xD Jego wypowiedź:

Dlaczego jako zwolennik równości jest pan przeciwny zrównaniu wieku emerytalnego?

Bo jestem zwolennikiem równości wobec prawa z reguły, nie zasadniczo. Reguła ma to do siebie, że są wyjątki, które ją potwierdzają. Tu wyjątki dotyczą pewnych naturalnych, przyrodzonych różnic między kobietami i
FrasierCrane - @sildenafil: tak, tak, a jak nie Mentzen o wojsku, to błazen Berkowicz...

źródło: z29793308IHR,Konrad-Berkowicz

Pobierz
  • Odpowiedz