Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#depresja #psychiatria #psychologia #zdrowie #terapia

Ludzie potracili węch, węch nie chce wrócić od kilku lat, albo jest mocno osłabiony, albo zniekształcony, albo wręcz jest jego brak, to jest fakt, to nie są żadne insynuacje czy szurstwo!
Teraz se wyobraźcie że odczuwanie przyjemności znika w ten sam sposób, a ludzie próbują wam wmówić że trzeba iść pobiegać XD albo chodzić na terapie wydając tysiące złotych. Jeżeli w przeszłości powikłania po jakiejś chorobie zniszczyły jakiś układ odpowiedzialny za produkowanie "szczęścia" to cała psychiatria i psychologia jest zwykłym oszustwem i szurstwem, w internecie czytałam że ćwiczenia na przywrócenie węchu to próbowanie wyobrazić sobie zapach XD XD XD XD XD XD XD XD, ludzie potracili węch i przez kilka lat nie widać żadnej poprawy, ćwiczenia nic nie dają, rozumiecie to jak bardzo jesteście robieni w jajco.

Załóżmy że są jeszcze inne typy powikłań po chorobach których ludzie nie skojarzyli i próbują przywracać stan np. ziółkami, alkoholem, modleniem się, "rehabilitacją" itd. itp. Rozumiecie jak bezsensowne to wszystko jest, jeżeli jesteście bezpowrotnie uszkodzeni, jesteście inwalidami, jak daltoniści, osoby głuche itd.

Jeszcze raz powtarzam to nie są jakieś przypuszczenia oparte o fikcje czy szurskie teorie, zobaczcie co się dzieje z ludźmi w około.
Ja sama do pewnego momentu nie zdawałam sobie sprawy że mój węch nie działa, jedyne co zaobserwowałam to że życie straciło smak i np. sypałam więcej soli, cukru czy przypraw przez co żołądek zaczynał się buntować, pewnego razu byłam w sytuacji gdzie zapachy powinny być intensywne a ja ich nie poczułam, wtedy zaczęłam sprawdzać i wyszło że czuję tylko troszkę z bardzo bliska jak się mocno zaciągnę albo zapachy są jakieś w ogóle inne nie rozpoznawalne, jednym słowem koszmar, nic już nie smakuje tak jak kiedyś, wyjście do lasu, jazda samochodem z otwartym oknem, wyjście nad wodę, kawa...





· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @baal80: W żadnym wypadku nie żartuje sobie z tego, napisałam to całkowicie w poważnie, ludzie zaślepieni ciągle szukają magicznego leku na swoje problemy, nie znając w ogóle przyczyn i miejsca z którego pochodzą.

@Karlovsky: Człowieka całe życie straszą żeby żyć zdrowo a potem i tak wszystko w gówno się obraca, ludzi myślą że na stare lata będą cieszyć się z emerytury a prawda jest druzgocącą, emerytura