Wpis z mikrobloga

#pixel #googlepixel #android #bluetooth
Pixel 7A i zarządzenie podłączonymi urządzeniami bluetooth. Mam 2 urządzenia podłączone na raz, jedne z dwóch słuchawek i zegarek funkcją rozmowy. Co powinienem zmienić żeby przy połączeniu automatycznie łączyło mnie ze słuchawkami gdy ktoś do mnie dzwoni? Aktualnie przerzuca mnie do ze słuchawek do zegarka, z zegarka do telefonu i tak zostaje. Chciałbym żeby przy domyślnie były słuchawki.
  • 7
  • Odpowiedz
@tg97: z ciekawości - jaki zegarek i jakie słuchawki? Planuję w przyszłości kupić Pixela, ale wolę uniknąć takich problemów.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@murdoc: Słuchawki soundcore q 45 i space 4, zegarek redmi watch 4 ale to samo jest z xiaomi watch s1, s1 pro. Wydaje mi się że problem jest z tym że jest za dużo możliwości i telefon nie ma opcji wyboru domyślnej opcji. Macie jakiś kontakt do supportu google? Jedyne co znalazłem to comunity ale tam nie bardzo mi pomogli xd
  • Odpowiedz
@tg97: A próbowałeś coś takiego?

1. Ustaw priorytet połączeń dla słuchawek:

Otwórz Ustawienia.
Przejdź do Połączone urządzenia.
Wybierz Bluetooth.
Znajdź listę sparowanych urządzeń.
Kliknij nazwę słuchawek.
W sekcji Połączenia wybierz Priorytet połączenia > Dzwonki.

2. Wyłącz połączenia głosowe dla zegarka:

Wróć do listy sparowanych urządzeń Bluetooth.
Kliknij nazwę zegarka.
W sekcji Połączenia wyłącz Połączenia głosowe.

3. Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Telefon:

Otwórz Ustawienia.
Przejdź do Aplikacje.
Wybierz Zobacz wszystkie aplikacje.
Znajdź
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@ra_s: Gdzie są te priorytety? Problem z wyłączeniem połączeń na zegarku jest taki że czasem jednak to używam :)
  • Odpowiedz
@tg97: Kliknij ikonę koła zębatego obok nazwy słuchawek. Nie pamiętam dokładnie czy to priorytet połączenia czy preferencja połączenia. Ja miałem podobny problem z samochodem, zamiast na głośno mówiący odbierałem rozmowę na zegarku. Przy tym ja nie potrzebowałem rozmawiać na zegarku bo to totalna lipa a nie rozmowa.
  • Odpowiedz