Wpis z mikrobloga

Kiedy czytałam książkę "Kwiat Pustyni" pomyślałam, że mamy szczęście żyć w cywilizowanej Europie, że barbarzyńskie obrzędy obrzezania kobiet nas nie dotyczą. Tymczasem co dziś czytam? Aż 12 do 27% dziewczynek w cywilizowanych krajach Europy jest zagrożonych obrzezaniem!!! I to od 2 pokolenia imigrantów!

Tak się kończy lewacki szacunek do innej kultury.

Poniżej fragmenty książki "Kwiat Pustyni" z opisem obrzezania z perspektywy 5 letniego dziecka, któremu to zrobiono.

#pieklokobiet #obrzezanie #muzulmanie #imigranci #bekazlewactwa #bekazpodludzi #truestory
WielkiNos - Kiedy czytałam książkę "Kwiat Pustyni" pomyślałam, że mamy szczęście żyć ...

źródło: temp_file4742609338008388311

Pobierz
  • 46
a kto te zabiegi wykonuje? Namierzyć i deportować, na czole wypalić piętno by wiadomo kto jest takim oszołomem


@Xuzoun są przypadki, że dziecko wyjeżdża na wakacje do dziadków w Afryce i wtedy. Tego się nie da wyplenić jeśli liczba tych praktyk zamiast maleć rośnie w 2 pokoleniu imigrantów.
@siepan: Mężczyzni to dzieci? Bo początkowo pisałeś o tym czy obrzezanie mężczyzn jest ok, teraz nagle wylatujesz z dziećmi.
Obrzezane kobiety obrzezają swoje dzieci (córki) bo nie wiedzą lepiej, są wychowane w kulturze która tak postępuje. Co oczywiście jest złe ale to inna sprawa.
Fanem obrzezania chłopców nie jestem ale nie jestem też mądrzejszy niż WHO, swoich potencjalnych synów obrzezać nie zamierzam. Skoro sam zabieg niesie raczej ze sobą zalety to
@WielkiNos: też niedawno czytałam książkę o życiu przeciętnej księżniczki z bogatego domu arabskiego i chociaż nie było tam dokładnego opisu obrzezania dziewczynek, to statystyki na przykład aranżowanych małżeństw, gdzie para poznaje się pierwszy raz na ślubie (co jeszcze jakoś da się przełknąć, różnica kulturowa mająca po prostu często złe skutki) i zabójstw honorowych (mężczyźni z rodziny zabijają siostrę, córkę, kuzynkę itp. dla uratowania honoru rodziny) są przerażające. Również fakt, że w
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przeciez to typowo konserwatywne obyczaje. Takiego fikola to dawno nie widzialem. XD


@Niedobry: takiego fikoła ja dawno nie widziałem xD

To są baranie wartości muzułmańskie i afrykańskie i to lewactwo się roztkliwia nad ich tolerancją. Kultury j wartości dzielą się na lepsze i gorsze i właśnie dlatego można być dumnym z kręgu kultur europejskich, że nie mamy obyczajów dzikusów.
@WielkiNos: przeczytałem tą i inne rzeczy na ten temat oraz kilka dokumentów na YouTube i wywiadów z ofiarami. Przerażające jest to z samego UK nadal co roku wywozi się setki dziewczynek na zabieg. W Egipcie jest podobnie jak w Somalii, tylko że jest tam więcej bogatych ludzi którzy kupują sobie sex z nieuszkodzonymi kobietami z Europy, w tym samym czasie okaleczając kolejne pokolenia swoich kobiet. Jedna z najgorszych rzeczy jaką wymyślił
Tak się kończy prawacki szacunek do obrzędów religijnych i innych konserwatywnych wartości


@strfkr: tak tak lewacki baranie xD wina europejskich konserwatystów że dzikusy okaleczają kobiety xD

Obrzędy i kultury dzielą się na lepsze i gorsze, i tak właśnie kończy się szacunek do tych gorszych który lewactwo promuje.