Wpis z mikrobloga

Kiedy czytałam książkę "Kwiat Pustyni" pomyślałam, że mamy szczęście żyć w cywilizowanej Europie, że barbarzyńskie obrzędy obrzezania kobiet nas nie dotyczą. Tymczasem co dziś czytam? Aż 12 do 27% dziewczynek w cywilizowanych krajach Europy jest zagrożonych obrzezaniem!!! I to od 2 pokolenia imigrantów!

Tak się kończy lewacki szacunek do innej kultury.

Poniżej fragmenty książki "Kwiat Pustyni" z opisem obrzezania z perspektywy 5 letniego dziecka, któremu to zrobiono.

#pieklokobiet #obrzezanie #muzulmanie #imigranci #bekazlewactwa #bekazpodludzi #truestory
WielkiNos - Kiedy czytałam książkę "Kwiat Pustyni" pomyślałam, że mamy szczęście żyć ...

źródło: temp_file4742609338008388311

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Miche8768: Oczywiscie ze mamy "obyczaje dzikusow". Mamy plemienna, pedofilska sekte zywiaca sie jak pasozyt na naszym kraju i jeszcze nazywamy ja "Kosciolem". Takze ten....

(Anyway, i w te klechdy wierzymy ponad 2000 lat dluzej niz Ci biedni i niepismienni muzulmanie z krajow trzeciego swiata. Vide Aborcja etc..) XD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: No ja jako "lewak" szanuje ich wybory i kulture. XD "...Im mniej orgazmow wsrod muzulmanek. Tym mniej malych muzulmanow..."

Im wiecej kobiet skrzywdza, tym predzej upadna w koncu.

Czyjakostak... XD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jak zwykle, masz zryty beret twoja gowno-walka lewica vs prawica i sztucznym przypisaniem ludzi do konkretnych kontenerow, zeby latwiej Ci bylo kogos nienawidzic.

Z perspektywy europejskiego lewactwa to tak "musimy" szanowac kazda gowno-kulture ktora kaleczy dzieci w taki sposob. Ale z pespektywy np zyda czy tych krajow afryki, to zastanow sie czy to bardziej lewicowy czy prawicowy poglad? Z pespektywy obywateli tego kraju, ktory bedzie za tym zeby wycinac lechtaczke dziecku, postepowiec czy konserwatysta? Pytam, #!$%@?, KTORY?!!

Sztuczne #!$%@? szufladkowanie ludzi. Poza Twoja #!$%@? wojenka jest jeszcze tzw rzeczywistosc w ktorej szpecenie i kaleczenie dzieci jest po prostu #!$%@?, ale przeciez tobie nie o to chodzi zeby wskazac na problem samego kaleczenia, ale "podciagnac" pod to lewakow czy innego wyimaginowanego
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jestem lewicowcem i gardzę obrzezywaniem małych, nieświadomych dzieci i nie wyobrażam sobie, żebym reagował inaczej na to, jak ktoś próbuje to usprawiedliwiać to niech się jebnie w czoło, nie mam nic przeciwko innym kulturom, ale patologie takie jak te trzeba jak najbardziej wyregulować prawnie i egzekwować kary porównywalne do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a może nawet i większe ze względu na wiek ofiar
  • Odpowiedz
  • 1
@WielkiNos ogólnie to każdy mężczyzna ma w życiu płodowym to samo ciało co kobieta. Łechtaczka zamienia się w penisa, napletek łechtaczki w napletek a wargi w jądra. Tak naprawdę żeby porównać kastrację meskiej do damskiej to powinno się odciać penisa + oskórować jądra
  • Odpowiedz