Wpis z mikrobloga

@official_mirek_account: a jest w ogóle jakiś sens? zazwyczaj 90% to sprzęt dla myśliwych - krzesełka, ambony plecaki, odzież, a później jakieś bushcrafty, ubrania dla wanna be komandosów i noże..

w tym roku popatrzyłem i nawet jakieś miody i porcelana się będą wystawiać..
  • Odpowiedz
@Emill: No jest dokładnie jak piszesz.. Ja się wybieram bo akurat szukam strzelby, jakiegoś futerału do niej i ew. jakiś inny szpej. Będę sobie porównywał ceny na necie i może coś taniej się uda kupić.. A co do reszty trochę tego tam będzie więc, a nóż widelec coś mi wpadnie w oko ;)
  • Odpowiedz
@official_mirek_account: @Emill: będzie kilku ciekawych wystawców, z którymi chciałbym pogadać. M. in. Janczewski w tematach long range. Będzie Omnis Arma i (być może) ciekawa prelekcja Mateusza Stanisza o balistyce. Duzi wystawcy typu Kolba, Kaliber, Incorsa też mogą pokazać coś ciekawego.
Faktycznie, sporo tematów totalnie z dupy, ale 50 zł nie majątek, najwyżej nie pojadę za rok.
  • Odpowiedz
@Emill hmmm...to tak jak na śląsku bodajże, gdzie tamtejsze targi strzelectwa, łowiectwa i militariów też się zamieniły w odpust i bazar dla zielonych dziadków, z jakimiś fanatykami ostrzy i komandoszenia, chińskich militariów XD

Choć fakt: była tam też wystawa dla miłośników broni palnej, nieco sztucerów, strzelb i broni sportowej + taka nawet fajna wystawka militariów od "Frontowca"
  • Odpowiedz