Wpis z mikrobloga

@Alzena To samo. Do tego czasami mam wrażenie, że on nie rozumie zagadnienia o którym jest mowa albo co mówi gość. Wtrąca coś od siebie albo próbuje dokończyć zdanie za gościa a to zazwyczaj nie ma sensu. Podczas wywiadu chyba z Tomaszem Millerem to bardzo dobrze widać. Już pal licho wymowę. Gości ma bardzo ciekawych ale mógłby poprostu pozwolić im mówić
@Variv @rzuf22
@Alzena: Wygląd/Sposób mówienia bez różnicy, każdy ma jakiś, bez sensu się tego czepiać. Ale to jak się zachowuje i w jaki sposób prowadzi rozmowy to jest patologia, która u nas się szerzy wszędzie. Czyli zapraszam gościa, ale będę #!$%@?ł o sobie. Gość jest strasznym egocentrykiem, co chwilę musi wrzucić nawiązanie do siebie. Ja tak mam, ja tak miałem, jestem taki wyjątkowy. Nie ogarnia, że nikt nie ogląda tego dla niego tylko
@Alzena na szczęście mało tu ma być prowadzącego, a dużo gościa.
Natomiast zdarzają się tacy, którzy są tak nudni, że aż słucham do końca, by mieć pewność, że nic ciekawego nie będzie.
Przykładem niech będzie Radek Kotarski, tak nudnego gościa dawno nie słyszałem.
Rozmowa do bólu jałowa, gość miałki jak proszek, żadnej merytoryki, same banały i 2 godziny nieciekawej gadki o niczym.
Jeśli to zestawi się z rozmową z Hołowczycem, to pozamiatane.
@Alzena: @muszyna_skarbzycia @To_ja_moze_pozamiatam @Variv
mi przeszkadza, że jest idiotą bez szkoły, który ma mniejszą wiedzę o świecie niż przeciętny seba po zawodówce.

Po prostu widać, że typek jest niewykształcony i nigdy nie pogłębił swojej wiedzy o świecie:
założę się, że myli I i II Wojnę światową, nie wie, że Brazylia leży na równiku, czy że wełna i bawełna to dwa różne materiały.

Tutaj to jest tak ewidentne, że to chłop po
Do tego czasami mam wrażenie, że on nie rozumie zagadnienia o którym jest mowa albo co mówi gość.


@To_ja_moze_pozamiatam: o to to, jak rozmawiał z Draganem to aż mnie żenada chwytała o jego pytania... Chociaż profesor ratował to odpowiedziami, ale gdyby nie to bym nie wytrzymał. Paciorek jest jaki jest, ale on się znacznie lepiej przygotowuje do podcastów, czyta te książki i zadaje normalniejsze pytania.
@Alzena: ja nie lubię, kiedy odnosi się do siebie w tych wywiadach i opowiada jakieś swoje historie życiowe zamiast zajac się gościem, często tak jest w przypadku zapraszania wszelkiej maści psychologów. Widzowie nie chcą słuchać jego wynurzeń, tylko tego co ma do powiedzenia gość. No i często pyta o dość nudne rzeczy i daje się rozwijać w tym gościowi, zamiast zmienić temat, kiedy staje się to dość nudne, albo przyciąć w