Wpis z mikrobloga

wasza ignorancja mnie dobija, panowie, wyjdźcie czasami ze swojej bańki informacyjnej; partia lewica nie jest idealną opcją dla ludzi o lewicowych poglądach, ale jest jedyną mainstreamową opcją okołolewicową - to chyba oczywiste, że zgarniają głosy od osób, które nie mają żadnej alternatywy


w kontekście wiarygodności, każda partia w sejmie ma podobną, wiara w tuska, hołownie, biedronia czy mentzena to upośledzenie tej samej skali


wam wszystko trzeba wskazywać ręką jak dzieciom w przedszkolu
via Wykop
  • 3
@PiccoloColo: Poziomem reprezentujesz podstawówkę więc się nie wypowiadaj na ten temat xDDDD Odmóżdżona to jest cała lewica która nie wiem nawet ile jest płci xDDDD Niepotraficie zaakceptować rzeczywistości że ludzie są różni i chcecie w wyimaginowanym świecie wszystko wyrównać wariaci xDDDDD Zandberg i spółka traktują was gorzej niż zwierzęta a ty go wielbisz jak bożka, obrzydliwe.
Ustawiona na nczas żebyście mieli szansę wyzdrowieć xDDD


@Aokx: otóżnie, to narzedzie diagnostyczne, póki nie reagujesz z obrzydzeniem to trzymamy Cie na oddziale dalej i przepustki nie dostaniesz
via Wykop
  • 0
@Idaho59: Ja popieram Korwina nie Mentzena. Mentzen wycofał się z "piątki Mentzena" i z wielu swoich poglądów. Nie wiem czy jeszcze można nazwać go prawakiem.