Wpis z mikrobloga

@Aokx: tak, to głównie nastolatkowie wychowani przez samotne matki, julki z bogatych domów, albo sfrustrowane star panny nie będące w stanie zbudować stałej relacji
  • Odpowiedz
@Aokx @ZiemniakPolski @BackInBlack

wasza ignorancja mnie dobija, panowie, wyjdźcie czasami ze swojej bańki informacyjnej; partia lewica nie jest idealną opcją dla ludzi o lewicowych poglądach, ale jest jedyną mainstreamową opcją okołolewicową - to chyba oczywiste, że zgarniają głosy od osób, które nie mają żadnej alternatywy

w kontekście wiarygodności, każda partia w sejmie ma podobną, wiara w tuska, hołownie, biedronia czy mentzena to upośledzenie tej samej skali

wam wszystko trzeba wskazywać ręką jak
  • Odpowiedz
@Aokx: bo w Lewicy podnoszą trudne tematy i próbują prowadzić jakieś dyskusje. Problem w tym, że część rozwiązań przez nich oferowanych jest dość niedorzeczna. Jednakże oni jako jedyni mówią rozsądnie o problemie na rynku nieruchomości i wybiegają z myśleniem dalej niż do końca kadencji. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś pomija idiotyzmy Żukowskiej, czy jakieś #!$%@? o nierówności, definicji gwałtu itd.

Ja ich nie popieram, ale czasem coś mądrego tam się
  • Odpowiedz
@szalony_kundel_lenina no właśnie nie do końca, nawet ludzie o lewicowych poglądach dostrzegają w nich coś fałszywego - może to kwestia bliskich relacji z kolacją obywatelską. Najwmie jest to, że to partia która z nazwy jest prawicowa PIS - wprowadziła w Polsce najwięcej pro lewicowych zmian.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@PiccoloColo: Nie ma świerszczy w pokoju bo wszystkie zeżarłeś xDDDDD Idzie wiosna to sobie podjesz robaków w lesie
a własnemu psu pewnie wieprzowinę dasz bo cennisz go bardziej od człowieka bambinisto xDDDD

@wstanczyk Dziś nie ma merytoryki, raz zszedłem na wasz poziom, nie popłacz się tylko.
  • Odpowiedz
@Aokx Ooo insynuacje poziom wczesna gimbaza mocno. Wiadomo, musisz się dostosować do naszego marnego poziomu, tylko twoja działalność tutaj to tylko takie odmóżdżone wysrywy przesycone wsparciem rzeczywistości xDDDD Korwin i Memcen wprost nazywają was idiotami i papą do zmanipulowania, a wy to gówno jecie ze smakiem i prosicie o więcej xDDDD
  • Odpowiedz
@Aokx: mam w rodzinie takich. Nie wiem czy głosowali ale są lewakami i mówili, że najbliżej im do Lewicy. 40 lat a ciągle biorą słoiki od mamusi xD
  • Odpowiedz