Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem w długoletnim związku, a mimo to podzielam poglądy #redpill #blackpill. Powiem więcej, mam raczej poglądy lewicowe, nie prawicowe. Paradoksalnie dzięki temu bardziej doceniam mój związek i że miałem dużo szczęścia że znalazłem obecną partnerkę. Zwłaszcza, że z moim wzrostem i aparycją nie miałbym czego szukać na rynku matrymonialnym. Po prostu miałem farta, zanim ją znalazłem nigdy w takim prawdziwym związku nie byłem, a z kobietami miałem złe doświadczenia - to były czasy, gdy incelsfera, redpill itd. w Polsce dopiero się zaczęły rozwijać. Widzę po znajomych facetach (roczniki 95-99), jaką tragedią jest obecnie rynek matrymonialny i jak ciężko znaleźć jest ogarniętą laskę. A jak już są ogarnięte, to przeważnie zajęte.

Piszę to po tym jak obejrzałem z nudów kilka filmów z kanału Musisz Wiedzieć. Podchodziłem z lekką dozą sceptycyzmu ze względu na otoczkę, ale gość ma rację w większości tematów. Szczególnie się mogę zgodzić na bazie moich doświadczeń z filmem o red flagach u kobiet. Z perspektywy czasu i na bazie moich doświadczeń uważam, że kluczem do wybadania laski pod kątem związku jest przebadanie jej rodziny, relacji jej rodziców, rodzeństwa, oraz tego jaki ma przebieg.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
jak w każdym przypadku jakieś ziarno prawdy w tym musi tkwić skoro jest to tak popularny temat, słuchany, ludzie piszą w komentarzach swoje spostrzeżenia itd.

od każdej reguły są odstępstwa dlatego też nie jest to jakaś nieomylna wyrocznia - ale w wielu aspektach pomaga zrozumieć świat relacji

grunt to samemu ten świat eksplorować i ewentualnie posiłkować się wiedzą internetową - bo tak jak OP napisał gdyby np. on się za młodu naoglądał