Wpis z mikrobloga

Polscy PRZETSIEMBIORDZY, sól tej ziemi, są codziennie dojeżdżani przez niewdzięczne rządy GIGANTYCZNYMI podatkami takimi jak 9% CIT i 8,5% ryczałt. Musimy bezwzględnie dać przetsiembiordzom jeszcze więcej ulg i przywilejów, wtedy już na pewno nie będą dokładać od 20 lat do biznesu i zapoznają się z kodeksem pracy.

https://x.com/samoniniko/status/1768180112858501592?s=46&t=dtUvs6Miz6I_mX0G1xGDsQ

#antykapitalizm #biznes #podatki #polska #zalesie #pracbaza
czerwonykomuch - Polscy PRZETSIEMBIORDZY, sól tej ziemi, są codziennie dojeżdżani prz...

źródło: IMG_5551

Pobierz
  • 46
@programista15cm:
No bo nie miał. Raz że to dwa totalnie różne programy i styl prowadzenia w nich pracy. Gdyby szef kumał cokolwiek to by dziewczynę zostawił bo zrobiła aż 9 - co sprawia że jest potencjał że drugiego pracownika bardzo szybko wyprzedzi.
Sam sobie dopowiedziałeś że zatrudnił ją jako seniorkę.
Dwa - normalnym jest w normalnych firmach sprawdzanie zakresu i wiedzy i na tej bazie podejmowanie decyzji - tutaj strzelam było
Ty powaznie jesteś programistą i takie rzeczy piszesz


@wstanczyk: pracuje tak że klienci sa ze mnie zawsze zadowoleni, nie znasz całej historii za tym baitem. Ja też nie i nie poznamy, a po prostu klasycznie trzymam z drugą niż default strona
@programista15cm: Ale co ty za fikołasy walisz. Ja odnoszę się do twojego komentarza o tym, że nauka nowego oprogramowania nie wpływa na wydajność pracy, niezależnie od tej sytuacji.

a po prostu klasycznie trzymam z drugą niż default strona


@programista15cm: Aaa, czyli po prostu dzban rodzaju "i am against the current thing". No gratuluje, choć kierunek nadal wyznacza ci ten tłum. Ty tylko obierasz przeciwny zwrot, więc zwykle ten gorszy xD
wiesz co, jak ktoś jest programistą to chyba mała różnica, czy JavaScript czy Rust czy programujesz na mobilne czy web xD


@OsSikorskiego: zalezy jak duzo masz napisac, jak caly system rozproszony to duza roznica, a jak kilka funkcji na krzyz realizujacych proste rzeczy to minimalna
wiesz co jak ktos jest niby grafikiem to chya mala roznica czy corel czy inny program


@programista15cm: Wiesz co, jak ktoś jest niby lekarzem to chyba mała różnica czy operacja na mózgu, czy wyrywanie ósemki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako grafik dosłownie całe swoje zawodowe życie spotykam takich specyficznie inteligentnych ludzi jak Ty, kiedyś mnie to odpalało, a teraz po prostu bawi już
wiesz co jak ktos jest niby grafikiem to chya mala roznica czy corel czy inny program.


Tak jakby monter narzekal ze malym srubokretem to srubki nie idzie wkrecic

zeby proste dane przetworzyc w prosty sposob lub nawet jakimis powszechenie znanymi algorytmami to owszem, mala roznica.


@programista15cm: jak czytam twoje komentarze napisane w różnym czasie i wątkach to mam wrażenie, że czasami piszesz naćpany