Wpis z mikrobloga

Drodzy sąsiedzi,
Pomóżcie mi znaleźć brudy na każdego z kandydatów abym mógł z pełną świadomością zadecydować kto powinien dostać mój głos. Jak wiadomo obietnice mogą być przeróżne dlatego skupiam się na brudach z przeszłości.

- Jacek Sutryk (KWW Jacek Sutryk Lewica i Samorządowcy) - chyba nikomu nie trzeba pana przedstawiać ()
- Izabela Bodnar (Trzecia Droga) - zielona transformacja, SCT i inne #!$%@?
- Łukasz Kasztelowicz (Prawo i Sprawiedliwość) - mimo wszystko to PiS i tego się boję
- Robert Suligowski (Zieloni) - skrajnie zielona opcja
- Robert Grzechnik (Konfederacja) - były PiSowiec ale nic więcej o nim nie wiem
- Jerzy Michalak (Bezpartyjni Samorządowcy) - nie mogę znaleźć jego programu

Wolałbym bez obrzucania gównem z nadania partii bo uważam że na dole może to wyglądać trochę inaczej niż w ogólnopolskim grajdołku ale przyjmę każdą merytoryczną krytykę kandydatów :)

  • 25
  • Odpowiedz
@theximon: i już pomyłke dałeś. Grzechnik był w radzie miasta jako prawo i sprawiedliwość bo zwyczajnie łatwiej było coś ogarniać jako koło w radzie miejskiej niż pojedynczy radny.
Nigdy się do PiS nie zapisał.
W ogóle to on chyba był jednym z niewielu z Konfy którzy w całej Polsce się dostali do rady miejskiej z ich ramienia.
Jace grillowal z sensem i bardzo pięknie każdego dnia.

Michalak - poróżnił się z
  • Odpowiedz
a jak przyjdzie co do czego to się wstrzymuje od głosu


@Rad-X: tak dokładnie, fan głosu wstrzymującego. Po cholerę tam siedzi jak wiecznie nie ma zdania...
  • Odpowiedz
Jerzy Michalak


@theximon: postawił przejazdy kolejowe na Zwycięskiej, Grota i Buforowej. To wystarczy, żeby uznać go za turbodzbana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz