Wpis z mikrobloga

Drodzy sąsiedzi,
Pomóżcie mi znaleźć brudy na każdego z kandydatów abym mógł z pełną świadomością zadecydować kto powinien dostać mój głos. Jak wiadomo obietnice mogą być przeróżne dlatego skupiam się na brudach z przeszłości.

- Jacek Sutryk (KWW Jacek Sutryk Lewica i Samorządowcy) - chyba nikomu nie trzeba pana przedstawiać ()
- Izabela Bodnar (Trzecia Droga) - zielona transformacja, SCT i inne #!$%@?
- Łukasz Kasztelowicz (Prawo i Sprawiedliwość) - mimo wszystko to PiS i tego się boję
- Robert Suligowski (Zieloni) - skrajnie zielona opcja
- Robert Grzechnik (Konfederacja) - były PiSowiec ale nic więcej o nim nie wiem
- Jerzy Michalak (Bezpartyjni Samorządowcy) - nie mogę znaleźć jego programu

Wolałbym bez obrzucania gównem z nadania partii bo uważam że na dole może to wyglądać trochę inaczej niż w ogólnopolskim grajdołku ale przyjmę każdą merytoryczną krytykę kandydatów :)

  • 25
@theximon Bodnar uważa, że Wrocław to zaścianek i turystycznie jest poniżej poziomu Łodzi. Czyli można powiedzieć, że gówno o tym mieście wie więc nie będzie w stanie zrozumieć potrzeb.

Z czapki wyskoczył dziś Grzegorz Prigan, adwokat społecznik, bla, bla, bla. W zasadzie ciężko coś powiedzieć o kolesiu nawet po przeczytaniu artykułu ( https://gazetawroclawska.pl/grzegorz-prigan-kolejnym-kandydatem-na-prezydenta-wroclawia-odkorkuje-wroclaw-i-zorganizuje-mieszkalnictwo-komunalne/ar/c1-18381811 ). Co jednak może być na plus bo skoro nic za bardzo nie wiadomo to znaczy, że jeszcze niczym