Wpis z mikrobloga

Bardzo podziwiam niektórych ludzi, którzy potrafią być szczęśliwy, często bez większego powodu. Po prostu bije od nich beztroska, potrafią cieszyć się z najbardziej powszednich rzeczy, często absurdalnych kiedy wręcz śmieją sie z czegoś jak dzieci. Jest to troche wkurzające, gdy jestem w ich otoczeniu, ale i tak zaskakujące. Zazdroszczę im tej umiejętności, ja zarażam sie negatywnością tak łatwo jak oni pozytywnością. Ciekawią mnie w sumie przyczyny takiego zjawiska. Nie są szczególnie majętni lub atrakcyjni fizycznie. Ot zwykli obywatele, potrafiący znaleźć kolor w życiu. #studbaza #pytanie #depresja #gownowpis #zalesie
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no ja myślę za dużo i nie jestem przez to szczęsliwa xD


@kontodlabeki: No wiesz... Mozna caly dzien kopac row i wykopac metr. A mozna w godzine wykopac 5 metrow.

Nie jest wazne ze myslisz - wazne jest jak myslisz.
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: No to teraz jak znasz problem to czas na zmiany :)

Problemy na ktore mamy wpyw sie rozwiazuje.
Problemy na ktore nie mamy wplywu sie olewa.
Nie wymysla sie problemow tam gdzie ich nie ma - lepiej energie przeznaczyc na cos pozytecznego.
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: Lap terapie za free:

nie przejmuje sie czyms na co nie mam wplywu. Tyle. Cala terapia.

P.S. Nie mam najmniejszego zamiaru sie nabijac. Ludzie sa rozni i nie oceniam. Ale to jest podstawa podstaw - nie trzeba terapii. Jak nie masz na cos wplywu to sie tym nie przejmujesz bo i ak nie masz wplywu.
  • Odpowiedz
ale ja wiem że nie mam sie tym przejmowac ale no mysli same krązą xD


@kontodlabeki: a to Ty "wytwarzasz" mysli czy mysli "wytwarzaja" Ciebie?

Bo cos mi sie wydaje ze to Ty "produkujesz" mysli a nie mysli produkuja Ciebie.

Wiec to Twoja brocha zeby niektorym myslom powiedziec "spierda...j"
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: Same dzieje sie nic. To Twoje mysli i to Ty je wytwarzasz. Pytanie tylko: po co?

I niechialbym zebys odebral to co pisze jako "gorzki99 jest najlepszy, wie wszystko". Ze mnie zaden trener personalny. Ale w zyciu nie mialem lekko i swojego doswiadczylem. I na tej podstawie uwazam ze wiem co mowie. NIc sie nie wytwarza same. Ty wytwarzasz. Przestan i po temacie. Dopoki nie znasz definicji problemu to
  • Odpowiedz
gdyby tak było przestan i po temacie to juz wiele lat temu bym to zrobiła

@kontodlabeki: Tylko ze tak jest. Po prostu nie dopusczasz takiego rozwiazania. Rozwiazanie jest - Ty go nie dopuszczasz.
  • Odpowiedz