Czuję się źle, bo ją zraniłem i życzę jej najlepiej, bo jednak wbrew temu co napisałem nie czuję nienawiści czy uważam ją za złego człowieka, liczę, że pozna kogoś z kim będzie szczęśliwa.
@mirko_anonim: ogolnie ostatnie zdanie dziwne- bo nic nie napisałeś o sobie. Jak ty się czujesz i zy sobie życzysz wszystkiego dobrego? Poza tym na bank znajdziesz jakąś fajną laskę.
@mirko_anonim: XD
Na pewno nie mnie i nie ze mną, bo ja po kimś nie poprawiam.
@mirko_anonim: ogolnie ostatnie zdanie dziwne- bo nic nie napisałeś o sobie. Jak ty się czujesz i zy sobie życzysz wszystkiego dobrego?
Poza tym na bank znajdziesz jakąś fajną laskę.