Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: termomix to garnek z bajerami i timerem. Moja siostra i jej mąż w ogóle nie umieli gotować, całe dorosłe zycie dieta pudełkowa lub knajpy.

Jak im się dziecko urodziło to taki termomix naprawdę się przydał bo nastawiali sobie obiad i się sam gotował a mogli w tym czasie robić coś innego.

Jasne ugotujesz to samo w garnkach ale jednak trzeba troszkę pilnować, nie przypalić, pomieszać itp.

Tak więc myślę, że
@ppiasq nie to ze bronie thermomixiar bo sam jak kupiwalem to mowilem ze nie mam czasu na prezentacje i babka pikazala mi tylko funkcje i ficzery ale thermomix to duzo bardziej zlozone urzadzenie niz zmywarka i gdyby nie niektore tipy od babki to w zyciu bym nie pomyslal, ze dana czesc ma wiecej niz jedno zastosowanie a w efekcie ulatwiaja zycie
@mako37 a ja kupiłem ten garnek z WiFi przez allegro bez przedstawiciela i wszystko ok. Dobrałem brutfanke(która gratis daje przedstawiciel) i wyszło taniej i raty 0%.
Czy polecam - tylko osobom które mają małą kuchnię i nie mogę mieć wszystkich rzeczy osobno(mikser/blender/waga/gotowanie na parze/ i książka kucharska).
Największym plusem to czas- czego kuchenki nie mają- żona miała częsty problem rozgotować coś/spalić etc.
A tak to nawet jajka na miękko są idealnie zrobione(
@PiersiowkaPelnaZiol: analogicznie jest ze wszystkimi obieraczkami do ziemniakow automatycznymi, czesto te poradniki sa robione od grazyn 50 lvl dla grazyn 50 lvl

Ja obieram ziemniaki w TM tylko male, nienawidze obierac malych ziemniakow a duze szybko sie obiera recznie