Wpis z mikrobloga

  • 513
@mako37: chciałem żonie kupić to mnie #!$%@?ła i kazała płytki do łazienki zamówić, przy okazji między meble do kuchni xD
  • Odpowiedz
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: a po co ma dawać jak konsultantki wcisną takie coś? Procesor kosztuje, a tu nie chodzi o to, że to urządzenie ma być najlepsze, bo nikt tego nie będzie z niczym porównywał.

Samo urządzenie spoko, jak ktoś chce niech sobie kupuje (chociaż Lidlomix wydaje się byc dużo tańszą opcją). Tylko ta sekta termimiksiar i konsultantek wydaje się być jakąś patologią.
  • Odpowiedz
  • 184
@mako37: Zgodnie z tą logiką to jak kupujesz nową zmywarkę, albo piekarnik też powinieneś przejść potężne szkolenie żeby czuć się zaopiekowany xd
  • Odpowiedz
  • 69
@mako37 są jakieś grupy lodówkarek? Czas kupić nową lodówkę i chciałbym zamówić taki pokaz w domu jak obsługiwać lodówkę i jakie ma funkcje
  • Odpowiedz
@mako37 z ciekawości sprawdziłem:
Małgorzata Brzózka-Mika - profil napchany prośbami o zaproszenie na prezentację thermomixa xD
Sylwia Sławkowska - handluje thermomixami i kandyduje do rady miasta z ramienia KO (ciekawe jaki ma program? Thermomix w każdej szkole?)

Ech bronią swojego interesu co się dziwicie :)

PS. Ogólnie wszystkie osoby, które tam się prują to przedstawiciele handlowi tego MLMowego tworu jakim jest Vorwerk :) obstawiam że ten sklep robi tak, że mają jakiś
  • Odpowiedz
@missioncritical: w punkt, ja widzę na yt poradniki jak obrać ziemniaki za pomocą thermomixa, nie mam słów za bardzo.

Musisz wrzucić tylko małe ziemniaki bo większe na pół trzeba, a po całej tej operacji wyglądają jak spiłowane kulki do toczenia po mieszkaniu #pdk XD

Tragedia jest, specjalna szpatułka do czyszczenia, specjalna miseczka do przelewania.

Kucharze na świecie tylko opłacani używają thermomixa ale tylko do sosów nic więcej bo to się nie
PiersiowkaPelnaZiol - @missioncritical: w punkt, ja widzę na yt poradniki jak obrać z...
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@sprynek teoretycznie nie ale jak widać koleś kupuje hurtowo jako przedstawiciel zgarnia za to % od vorewerk i później sprzedaje to przez swoją firmę tyle że taniej plus możesz wziąć na raty 0 gdzie przez przedstawicieli jak są raty 0 to wielka promocja jest
  • Odpowiedz
  • 107
Jak potrzebowałem do przetargu zakupić bodajże 7 Thermomixow dla klienta na fakturę to na początku były z nimi cyrki. Na pytanie czy jest możliwość zakupu od nich bezpośrednio thermomixa normalnie na fakturę to oczywiście że nie, ponieważ musi być to zakupione przez ich przedstawiciela po uprzedniej prezentacji. Wytłumaczyłem im że ja nawet nie będę z tego korzystał, potrzebuje zakupić 7 urządzeń bezpośrednio dla inwestora i jak mamy się tak z tym pieprzyć
  • Odpowiedz
@markhausen: na pewno tak robią, nie wiem jakie tam są prowizje, ale na pewno takie, że sklepowi opłaca się sprzedawać taniej o 500 zł. Swoją drogą miałem ten sprzęt i nie wiem, czym tu się jarać. Mam moulinexa za 1/3 ceny TM i robi dokładnie to samo, a używam go tylko do sosów i mieszania np. ciasta na naleśniki.
  • Odpowiedz