Aktywne Wpisy


nO-C34 +83
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
#gielda
źródło: 1000006600
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000006600
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
@Anjay: @crewlove jak wygląda praca w bankowości inwestycyjnej, co tam się robi xD?
Ile realnie godzin w tygodniu? Jaki hajs dla szarego pracownika co ma 5 lat expa wliczając bonusy, benefity itp.? Można na jdg ?
#korposwiat #pracbaza
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: No, cos takiego. I to w sumie wynika z tego ze do np. takich IPO BB zatrudniani sa najczesciej przy tych gdzie jest potencjal na pokazanie sie u londynskich inwestorow - z ostatnich lat to jakis STS, jeszcze dalej to oczywiscie np. Allegro czy pewnie CD Projekt
Reszte ECMu to ogarniaja tu lokalne