Wpis z mikrobloga

Dlaczego na Amazon.de jest taniej niż na zalanda, allegro, eobuwie, ogólnie taniej niż w polskim internecie?
Buty które u niemca kosztują 110euro, u nas chodzą po 550-650zł, przecież to jest jakiś nieśmieszny żart.
Ostatnio zamówiłem od niemca bluze i spodnie za 90zł z darmową dostawą i jakoś im się opłaca XD
Co za idioci napędzają w tym kraju ceny wszystkiego?

#buty #modameska #allegro #eobuwie #zalesie #gorzkiezale
fhgd - Dlaczego na Amazon.de jest taniej niż na zalanda, allegro, eobuwie, ogólnie ta...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 11
@fhgd: Nie wiem jak teraz. Ale pare ladnych lat temu to jak kundla kupowalem to na amazon.de wychozilo jakies 20% taniej (nawet z przesylka) niz gdziekolwiek w polskich sklepach/allegrach itp.
@fhgd: Panie, w Douglas w niemczech to mają promocje które 1. Trwają parę miesięcy. 2. Produkty są przecenione o 50%, a nie tak jak u nas ciesz się że 20%.

np. TF Noir Extreme parfum w PL 1079zł, w DE 161eur (690,50zł)
Dlaczego na Amazon.de jest taniej niż na zalanda, allegro, eobuwie, ogólnie taniej niż w polskim internecie?

Buty które u niemca kosztują 110euro, u nas chodzą po 550-650zł, przecież to jest jakiś nieśmieszny żart.

Ostatnio zamówiłem od niemca bluze i spodnie za 90zł z darmową dostawą i jakoś im się opłaca XD

Co za idioci napędzają w tym kraju ceny wszystkiego?


@fhgd: Generalnie to co napisałeś jest prawdą, ale żeby to stwierdzić
Co za idioci napędzają w tym kraju ceny wszystkiego?


@fhgd: Przypominam ci, że jak Lidl i Biedronka na moment obniżyły ceny swoich produktów niektórzy zaczęli mieć z tym problem (sytuacja chora). Ogólnie jeśli chodzi o taką tę modową przestrzeń to za wiele rzeczy w Polsce się przepłaca po prostu z uwagi na to, że w pewnym momencie ludzie przestali patrzeć za ile kupują rzeczy duże pomioty widzą, że mogą sprzedać to