Wpis z mikrobloga

Historia ku przestrodze żeby omijać grube laski niby faceci patrzą na wygląd.

Dziś spotkałem się poraz pierwszy z dziewczyna z Tindera laska to był istny Panzerwagen 5/10, widziałem jej zdj i wiedziałem że była gruba mimo to postanowiłem dać jej szanse i się spotkać.
Ona 20 lvl studiuje Pedagogikę ( kolejny red flag)
Na spotkanie tak jak się spodziewałem przyszedł Panzerwagen #!$%@?ła tonę makijażu mimo to było jej widać pryszcze na ryju takie prześwity nawet puder nie pomógł pryszcze nawet przy cyckach xD, ale mniejsza, poszliśmy na kawę gadka się kleiła mówiła że trafiala na gości którzy chcą tylko ruchania. Że pracuje w kwiaciarni studiuje itp. Coś tam gadaliśmy chyba godzinę zadzwonił telefon że stało się coś z mamą jej koleżanki i musi już lecieć no powiedziałem ok i wyszlismy na pożegnanie mnie uściskała i się rozstaliśmy. Patrzę 2 godziny po laska usunęła parę na Tinderze i mnie ze znajomych na FB xdd. Weź tu zrozum kobiety na spotkaniu byłem miły komplementowałem xD nawet grube mnie odrzucają poniżej mojej ligi. Więc jeśli laska jest gruba studiuje pedagogikę i kocha dzieci wiedz że coś jest nie tak. Lepiej ten czas spozytkowałbym grając gierki straciłem kasę na dojazd i czas.
#blackpill #przegryw #tinder #zwiazek #logikarozowychpaskow #pua
  • 57
  • Odpowiedz
@darosoldier: Równie dobrze następny poznany fizyczny będzie przystojniejszy lub bardziej majętny i zostanie zaakceptowany.

Tak naprawdę nigdy się nie dowiesz co się stało.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Wystarczy, że jakiś chad albo okoliczny oskarek raz taką grubą lochę wyruchał i zostawił, przez co nastąpiły nieodwracalne zmiany w jej mózgu. Znam taką młodą julkę 2/10 z brzydkim ryjem, otyłością i tatuażami. Plus jedyny, że ma wielkie cycki, ale wzrost też słaby 157 cm. Oski ją raz wyruchał i rzucił, po czym poleciał do młodszych i ładniejszych dziewczyn. Teraz ta ciągle płacze w realu i na mediach społecznościowych, że
  • Odpowiedz
Pedagogikę ( kolejny red flag)


@Geralt678: red flag to psychologia, nie pedagogika.

buahahaha to umówiona koleżanka zadzwoniła, żeby tym pretekstem ją wyrwać z "randki"


@maneckiewicz: dokładnie. One mają takie tzw. "wyjście awaryjne". Moja obecna partnerka mi nawet o tym powiedziała, że miała to umówione ze swoją przyjaciółką. Jak coś nie pasuje, to nagle "mama chora", "w domu się pali" albo "awaryjna sytuacja w pracy".
  • Odpowiedz
@Geralt678: i dlatego ja z czułością nazywasz panzerwagen ;-) większość i kobiet i mężczyzn będzie chciała się dalej spotykac z kimś kto im się podoba w miarę i z wyglądu i charakteru, też nie uważam że tusza ma coś do tego, bardziej jakieś zaburzenia emocjonalne/kompleksy a grubsza wcale nie musi ich mieć... Ale skoro polajkowala i sie spotkała to jakaś wstępna selekcję przeszedłeś, poza tym to nie jest tak że pierwsza
  • Odpowiedz
@Geralt678: bo jesteś dla nich za miły, albo tylko miły. Ja jestem 4/10 a dużych problemów nie miałem. Musisz mieć zainteresowania i jak mi to jedna kiedyś powiedziała, być szarmanckim chamem xD na bank wiem co to znaczy, zawsze byłem dla niej chamski a jak do wszystkich i tylko miałem epizody bycia miłym XD dla pocieszenia mogę powiedzieć, że raz mi się nie udało ale chyba dlatego, że miała chłopaka a
  • Odpowiedz
@Geralt678: ech, aż mi się przypomniały moje Tinderowe historię xd Mieszkam w Anglii i w pewnym momencie poczułem silną chęć zainstalowania Tindera i spróbowania swoich sił na lokalnym rynku świń. Oto dwie które najbardziej zapadły mi w pamięć:

1. Szybki match z dziewczyna większą ode mnie, cóż zdarza się. Napisała pierwszą, chwilę pogadaliśmy i dość szybko (tego samego dnia) zaprosiła mnie do siebie na "film". Kto wybrzydza ten nie r*cha więc
  • Odpowiedz
@Geralt678:

Nie dawałam jej nic do zrozumienia xd tego że chcą ja wyruchac nawet nie padł temat seksu xd


Jeśli nie jesteś dobry w kłamaniu, to nadal mogło być po prostu widać po Tobie, że nie jesteś nią szczerze zainteresowany.
  • Odpowiedz
to był istny Panzerwagen 5/10, widziałem jej zdj i wiedziałem że była gruba mimo to postanowiłem dać jej szanse i się spotkać


@Geralt678: Przeczytaj co o niej napisałeś... I Ty się dziwisz ze się ulotniła xD Przecież jak z kims masz do czynienia to w mig można stwierdzić że komuś się nie podobasz. Mowa ciała i mimika chociażby zdradza że bez przyjemnosci na nią patrzysz, a może nawet z obrzydzeniem. Dla
  • Odpowiedz