Wpis z mikrobloga

Historia ku przestrodze żeby omijać grube laski niby faceci patrzą na wygląd.

Dziś spotkałem się poraz pierwszy z dziewczyna z Tindera laska to był istny Panzerwagen 5/10, widziałem jej zdj i wiedziałem że była gruba mimo to postanowiłem dać jej szanse i się spotkać.
Ona 20 lvl studiuje Pedagogikę ( kolejny red flag)
Na spotkanie tak jak się spodziewałem przyszedł Panzerwagen #!$%@?ła tonę makijażu mimo to było jej widać pryszcze na ryju takie prześwity nawet puder nie pomógł pryszcze nawet przy cyckach xD, ale mniejsza, poszliśmy na kawę gadka się kleiła mówiła że trafiala na gości którzy chcą tylko ruchania. Że pracuje w kwiaciarni studiuje itp. Coś tam gadaliśmy chyba godzinę zadzwonił telefon że stało się coś z mamą jej koleżanki i musi już lecieć no powiedziałem ok i wyszlismy na pożegnanie mnie uściskała i się rozstaliśmy. Patrzę 2 godziny po laska usunęła parę na Tinderze i mnie ze znajomych na FB xdd. Weź tu zrozum kobiety na spotkaniu byłem miły komplementowałem xD nawet grube mnie odrzucają poniżej mojej ligi. Więc jeśli laska jest gruba studiuje pedagogikę i kocha dzieci wiedz że coś jest nie tak. Lepiej ten czas spozytkowałbym grając gierki straciłem kasę na dojazd i czas.
#blackpill #przegryw #tinder #zwiazek #logikarozowychpaskow #pua
  • 57
  • Odpowiedz
@Geralt678: jest gruba = Red Flag, jak już tracić czas na najładniejsze laski, hot blondie, przynajmniej mniej boli płacąc za kawę, bo można sobie godzinę miło spędzić czas z kimś ładnym, a nie grubą XD
  • Odpowiedz
@Geralt678: haha dobry agent jesteś widze że już bierzesz cokolwiek sie rusza ale hipergamie wywaliło skoro nawet ciebie odpuliła, pamietaj nawet ulana locha chce chłopa 7/10 minimum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Geralt678: bo to tak jak ze wzrostem, im niższa baba tym chce wyższego chłopa. No normalnie jak widzę karlicę 155cm która pisze że szuka chłopa 180+cm to pluje na nią (mimo że te 180 akurat mam)
  • Odpowiedz
oś tam gadaliśmy chyba godzinę zadzwonił telefon że stało się coś z mamą jej koleżanki i musi już lecieć


@Geralt678: buahahaha to umówiona koleżanka zadzwoniła, żeby tym pretekstem ją wyrwać z "randki"

durne jesteście chopy, że przykro
  • Odpowiedz