Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z miesiąc temu dla beki napisałem sobie parę maili do różnych instytucji rosyjskich, ale takich niszowych, jakieś urzędy w małych obwodach, jakiś tam teatr wpadł, przychodnia, szkoła, itp. o podłożeniu bomby. Tak po prostu aby wprowadzić im tam zamieszanie.
Wczoraj dostałem wezwanie na policje w związku z tym i mam się stawić w przyszłym tygodniu. Jakim cudem? I co mi grozi?
#rosja #ukraina #policja #prawo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 47
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Nieszkodnik: Pewnie tak, dlatego w liście jest, że w charakterze światka.

@Rogovic: ja myślałem o formacie tak na wszelki wypadek xd stacjonarka, laptop i dwa telefony.

@S_grubcio: Tak i to mnie dziwi w sumie xD Myślałem, że takie rzeczy można bezkarnie robić.

@smutny_kojot: nie wiem czy trollujesz czy nie xD Serio. Przecież nigdzie nie słychać, aby kogoś deportowali do ruskich, a ludzie różne
@Rogovic: pamiętaj że możesz odnowić zeznać które by cię obciążyły. Na komisariat nie zabierał żadnego telefonu ani komputera a na pewno nie swoj codzienny sprzęt ewentualnie jakieś starocie bo mogą rekwirować do sprawdzenia. Policjant będzie spisywalbtwoje zeznania a potem da ci dobpodpisania. Absolutnie tego nie podpisuj, poproś o czystą kartkę i długopis i sam napisz swoje zeznania swoimi słowami a nie tak jak zinterpretuje je funkcjonariusz możesz się posiłkować jego papierem