Wpis z mikrobloga

@jabol6000: Tak było nie tylko z grami. Ja praktycznie nic już ludziom nie pożyczam, zawsze rzeczy wracają zaniedbane lub uszkodzone. Mało tego, jeszcze się trzeba upominać żeby w ogóle wróciły. Garstkę ludzi znam, którym coś pożyczę, to ta rzecz wróci czysta, nieuszkodzona i jeszcze flacha w prezencie za pomoc a ja sam potem mogę liczyć na ewentualne pożyczenie czegoś, czego nie mam a jest mi potrzebne.
@markhausen: miałem identyczną historię, ale z Midtown Madness XD Najlepsze, że usłyszałem huk przy odpaleniu kompa ale nie wiedziałem początkowo co się stało. Windows się załadował, wszystko działało, więc to olałem. Po jakimś czasie chciałem otworzyć cd-rom, ale widzę, że tacka wysuwa się około 2 cm blokuje i cofa. Dopiero jak zajrzałem do środka zobaczyłem popękane kawałki płyty. Po rozebraniu napędu i usunięciu wszystkich fragmentów służył jeszcze przez kilka lat, aż
@NaChuiMiTaCHata: A my mieliśmy taką zabawę- akumulator w plecak, napęd CD, stare płyty i na łąkę. Trzeba było przyciąć z przodu napędu klapkę i usunąć te kulki jak z łożyska co trzymają CD na środku. Efektem była wyrzutnia typu Ripper z Unreal Tournament ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)