Wpis z mikrobloga

@sergio91: to bait nie?

Ona prime atrakcyjności ma teraz, powiedzmy do 28. Moje ziomki pod 40 mają filtry na tinderach do 28 właśnie xD

Jak bedziesz miec 40 ważne żebyś miał hajs i był dojrzały emocjonalnie i bez mega bebzola, dobre ciuchy itd. i na lajcie można oganiać nawet 25 latke. Problem jest w okolicach 50tki jak masz 30tke, ale też znam takich agentów, tylko tutaj to już trzeba być energicznym
@Grizzzly: "twoim zdaniem". Kobiety zdanie to "teraz mam lepszy styl", "lepiej sie czuje we własnej skórze", "nie mam już pryszczy, używam lepszych kosmetyków". Są kobiety które lepiej wyglądają w okolicy 30 niż w okolicy 20, ale jeśli odrzucimy przypadki gdzie ktoś schudł, wytrenował ciało, to jest bardzo rzadkie.

A pomijając atrakcyjność, są kwestie biologiczne i inne związane z wiekiem, płodność, potomstwo, lekkość charakteru. Dla większośći facetów młodość to same zalety.
ja będę miał 40, to ona dopiero 31, wiec wejdzie w swój prime atrakcyjności


@sergio91: Atrakcyjności fizycznej nie oceniam, bo to kwestia bardzo indywidualna. Natomiast u kobiet w tym wieku jest większa pewność siebie, teraz jest pewnie nieśmiałą zahukaną studentką, za 10 lat będzie sexy laską, która się nie wyszumiala bo nie miała kiedy. Szansa że znajdzie sobie kogoś innego - bardzo spora, pewnie nawet odejdzie, jeśli nic jej nie będzie
ona dopiero 31, wiec wejdzie w swój prime atrakcyjności


@sergio91: Rocznik 93 pozdrawia. 70% swoich koleżanek ze szkolnej ławki nawet bym kijem nie tknął i aż żal patrzeć, jaka degradacja je dotknęła. Większość już nawet przestała o siebie dbac, grażynieje. Wszystkie panicznie latają od tipsiary do tipsiary bo myślą że doda im to +30 atrakcyjności. Fizycznie to już jest jesień zegara biologicznego.
Moja dziewczyna jest dużo młodsza ode mnie. Ja mam 33, ona 24. Wczoraj sobie tak myślałem, ze jak ja będę miał 40, to ona dopiero 31, wiec wejdzie w swój prime atrakcyjności. Ja pewnie już będę miał zakola itp. Jaka jest szansa, ze wtedy ulegnie podrywajacym ją rówieśnikom?


@sergio91: Twój stary ją przeleci a potem powie ci żebyś skończył shitpostować na wykopie.
@sergio91: dziwne bo zwykle jak ktoś ma dużo młodszą dziewczyne to dlatego że jest pewny siebie i dba o swój wygląda, i w takim wypadku powiedziałbym że to ile będzie trwał związek zalezy wyłącznie od niego, a ty z kolei przejmujesz się zakolami jak jakiś przegryw i słabo to rokuje.
@drobne_na_taryfe: szukaj dalej, bo jest tego mnóstwo. Wierzę, że jako zwolennik nauki potrafisz wyszukać coś w google ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podpowiem, że wystarczy przepisać 3 odpowiednie literki z wykresu