Wpis z mikrobloga

Rocznik 93 pozdrawia. 70% swoich koleżanek ze szkolnej ławki nawet bym kijem nie tknął i aż żal patrzeć, jaka degradacja je dotknęła. Większość już nawet przestała o siebie dbac, grażynieje. Wszystkie panicznie latają od tipsiary do tipsiary bo myślą że doda im to +30 atrakcyjności. Fizycznie to już jest jesień zegara biologicznego.


@eeehhh: Nie wiem, ten sam rocznik, a moja koleżanki to nadal mega d0py. Pewnie zależy, jak zadbane.
Głównie kojarzę
jestem szczupła i mam długie włosy, coś ze mną nie tak?


@choochoomotherfucker: chyba jednak coś z tobą nie tak i masz kompleksy, skoro poczułaś się osobiście zaatakowana przez to, że jakiś random w necie gada głupoty. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale na starość ludzie już tak mają, babciu.
Facet nawet po 40 jak jako tako się nie zapuści to całkiem atrakcyjny jest, często bardziej niż kiedy miał 25, bo u faceta młodość nie jest w topce cech określających atrakcyjność.


@ZielonaOdnowa: #!$%@? głupoty. w wieku 20 lat #!$%@? wyglądałem i nie miałem powodzenia u kobiet a w wieku 34 też #!$%@? wyglądam i nadal nie mam powodzenia u kobiet.
@lukasz5801: to już nie moja wina, znam mase ludzi którzy nawet po trzydziestce przeszli coś w rodzaju lookmakxingu, chudli, zadbali o ciuchy, zarost, zaczęli się dobrze odżywiać i wyglądają w wieku 35-40 lepiej niż 10 lat wcześniej.