Wpis z mikrobloga

Ktoś mi powie jak wyjechać sensownie z tej Warszawy w trakcie krótkich, codziennych treningów?

Nie mieszkać w Warszawie. Polecam ten stan ( ͡º ͜ʖ͡º)

I jako bonus, ktoś jest w stanie wytłumaczyć co autor "drogi rowerowej" miał na myśli?


@Futsalista_cisowianka: zazwyczaj znaki pionowe wyjaśniają sytuację. Szkoda, że ich nie pokazałaś. Być może na tej drodze jest dopuszczony kontraruch rowerowy, jak tu:
faxepl - >Ktoś mi powie jak wyjechać sensownie z tej Warszawy w trakcie krótkich, cod...

źródło: skoczylasa-168-0222

Pobierz
  • Odpowiedz
@faxepl: Ok chyba znowu coś Michał popsuł albo jestem upośledzony, ale nie widze swojego komentarza. Ta ścieżka widmo istnieje jakieś 10-15km od granicy z Warszawą i działa na zwykłej gminnej drodze. W Warszawie bym nie mieszkał gdyby nie to że mi tutaj biuro przenieśli. Pewnie się stąd wyniosę z końcem roku, ale do tej pory gdzieś na rowerze trzeba jeździć.

@Czarna_suszarka: Na weekendzie to jest easy, bo jadę metrem na
  • Odpowiedz
  • 0
@Futsalista_cisowianka krótkie codzienne wyjazdy to jest u mnie ok 40-50 minut kopania się z ruchem miejskim w dwie strony ( ͡º ͜ʖ͡º) a i tak imo mieszkam w niezłym miejscu.
Jak skończą trambimbaj do Wilanowa może będzie lepiej.
  • Odpowiedz
@Futsalista_cisowianka #!$%@?ąc od Twojego pytania moim zadaniem Warszawa jest najlepiej przystosowanym dużym miastem dla rowerzystów w PL. Poznań, Kraków, Łódź nie mają podjazdu a Wrocław to tragedia. Gdańsk jest w miarę ale i tak jest słabo
  • Odpowiedz