Wpis z mikrobloga

Aaaaaa pękło mi 600 obserwujących na mirko!!! Obiecałem #rozdajo z tej okazji, więc słowa dotrzymam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy okazji mamy dzień mężczyzny, więc będzie to przy okazji rozdajo faworyzujące ( ͡ ͜ʖ ͡)



Czemu podniecam się obserwacjami? Pomagam ludziom budować e-commerce, naprawiać sprzedaż w firmach, gdy przychody spadają/nie rosną wystarczająco oraz wdrażam marketing partyzancki. Zaczynałem od żelków Gusto właśnie tu na mirko.

Każda nowa obserwacja to dla mnie informacja zwrotna, że komuś pomogę/pomogłem, więc gdy siadam do pisania lub nagrywania, to jest mi po prostu łatwiej. To tak, jakby nowy głosik w głowie mówił „dobra Łukasz, wyłączaj mirko, czas coś wyprodukować”.

Dzisiaj mam dla Was krótki materiał, jest to trailer mojego wystąpienia na seminarium Asbiro, w którym mówię o budowaniu społeczności wokół żelków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=wfIMT0DQKts Mimo że film krótki, to staram się w nim wykazać, że społeczność (lub jak kto woli kokomunity) można budować (i zbudować) wokół dowolnej działalności. No, ale trzeba się temu w 100% oddać. Czy warto? Warto. Warto z wielu względów — to się opłaca, ale też pozwala po prostu nadać robocie więcej sensu i zbudować wiele relacji.

Ci, którzy mnie czytają, z pewnością wiedzą, że mówię w nagraniu głównie właśnie o mirko i w pełnej wersji wystąpienia w ogóle nie ukrywam tego. Z tej okazji też odgrzebałem ten obrazek, którego dawno temu używałem właśnie do #rozdajo. Jest to mój ulubiony obrazek do rozdajo, najlepiej mi się kojarzy. Wrzucałem wtedy posty typu STOP NIE KUPUJ ŻELKÓW GUSTO i ludzie do mnie pisali z wtf ocb XD a to po prostu zawsze było potężne rozdajo ogłaszające jakieś zdarzenie żelkowe i pisałem ludziom, żeby chwilę poczekali z zakupami żelków, bo zaraz wjadą, np. radioaktywne albo inne nadżelki.

Moje poprzednie posty:

#1 Tutaj opisuję początki e-commerce Gusto i zapowiadam, co będę publikował
#2 Tutaj opisałem, co publikowałem, gdy zaczynałem e-commerce, aby przyciągnąć i lepiej poznać kupujących
#2 Tutaj opisałem, jak uzyskałem 100 000 zł netto zysku w e-commerce B2B (inna branża, przemysłowa)

TL;DR: Nazywam się Łukasz ecco Podlewski. Pomagam budować e-commerce, naprawiać sprzedaż i wdrażać marketing partyzancki w firmach. Wysyłam newsletter, w którym pokazuję, jak zbudować maszynę sprzedażową — zapisz się. Założyłem też grupę na FB, na której staram się pomagać, gdy ktoś ma problem. Masz jakiś problem? Dołącz do grupy!

A tutaj przeczytasz pełną historię (jak zacząć?) początków e-commerce https://sklep.gusto.pl

#ecommerce #marketing #marketinginternetowy #biznes #sprzedaz #wlasnafirma #gusto #marketingpartyzancki #sklepyinternetowe #firma
ecco - Aaaaaa pękło mi 600 obserwujących na mirko!!! Obiecałem #rozdajo z tej okazji,...

źródło: gusto rzelki stop

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
via Wykop
  • 80
TUTAJ PLUSUJ, ŻEBY CIĘ WOŁAĆ

WKRÓTCE:
- Video (full + wersja 15 min the best of) z mojego wystąpienia na seminarium Asbiro o budowie e-commerce żelkowego — będzie sporo kluczowych procesów działających w e-commerce
- Wersja audio (podcast) dla osób, które wolą słuchać
- Opiszę, jak w 1,5 msc poprawić znacznie sprzedaż, gdy nie jest gitówa i humor zepsuty niczym w takie oto niedzielne wieczory (1,5 msc bo to przykład żywcem od
ecco - TUTAJ PLUSUJ, ŻEBY CIĘ WOŁAĆ

WKRÓTCE:
- Video (full + wersja 15 min the best ...

źródło: Tu plusuj, żeby Cię wołać

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 2
@j557 dopóki nie zacznę promować żelków w kształcie butów chyba jestem bezpieczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@CH3j: oj dobra, dobra, bez fochów proszę, z tymi zielonkami, to tak odruchowo napisałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślalem tylko o wykluczeniu różowych, ale 100 rozdajo w łapie robi swoje, nawyki zostały xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: w 1 kg nie, ale w razie wygranej możesz wziąć 2 kubki zamiast 1 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) kamyczki + kwaśne żelki to dobre combo, chociaż najchętniej mieszam draże + dowolne żelki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @Xianter
· @LynxOV
· @srokas
· @lukas736
· @SocialM_Center

Liczba zakwalifikowanych osób: 664
Szansa na wygraną: 0.75%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 17 marca 2024 - 11:23:14.

@ecco pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria
  • Odpowiedz