Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z góry zaznaczam, że to nie bait ale coraz bardziej myślę o spróbowaniu swoich sił z samotną matką. Nie do końca zwalifikuje się jako #przegryw i szczerze przyznaje że bliżej mi do failed normie, bo:
- mam w miarę spoko pracę zdalną i nie zarabiam najgorzej, więc mogę sobie pozwalać na różne rzeczy
- dbam o sylwetkę, dbam o zdrowię, staram się jeść zdrową żywność, alkohol bardzo rzadko, nie palę, itp.
- z wyglądu to powiedziałbym o sobie, że przeciętny (czyli słabo w 2024)
- miałem w przeszłości jakieś związki z kobietami ale to były lata temu (to moja nadzieja, że jeszcze nie jest ze mną tak źle)
- nie jestem duszą towarzystwa (bardziej introwertyk) no ale umiem gadać z ludźmi, pożartować, staram się być otwarty, przełamywać swoje bariery, itp. Nie za bardzo lubię klubów niestety.

Problem jest w tym, że mam już 30 lat i na prawdę spędziłem spory kawał czasu na apkach randkowych, kupowałem premium i nic to nie dało. Większość kobiet daje w prawo i nawet wpadają jakieś pary ale co z tego, skoro albo żadna nie odpisuje, albo rozmowa zaraz się urywa (cokolwiek bym nie napisał) albo nagle pisze się dobrze i para znika jak duch. Apki randkowe totalnie zryły mi banie i spadło mocno poczucie wartości. Sporo też czytam o #blackpill ale nie dam rady odpuścić i na prawdę chciałbym kogoś mieć. Nie mam żadnej grupki znajomych przez którą mógłbym kogoś poznać po znajomości. Internetowe grupki świecą pustkami a lokalne stowarzyszenia/wolontariaty są nastawione na aktywność wśród dzieci a nie starych typów (nie narzekam, po prostu sprawdziłem te opcje).




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z góry zaznaczam, że to nie bait ale coraz ba...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 33
@mirko_anonim Samotne matki to są gumowe lalki do dymania. Zdecydowanie najlatwiejsze do wyrwania. Nigdy mi przez myśl nie przeszło żeby brać to na poważnie. One szukają bankomatu dla siebie i swojego #!$%@?. Nie bądź debilem i się w to nie ładuj. Nigdy nie będziesz miał jej szacunku i żadnego prawa do dziecka, które będziesz utrzymywać i poświęcać mu czas.
@mirko_anonim: możesz spróbować, tylko że wiele takich samic będzie cie traktować tylko jako bankomat, i będą robić tylko takie minimum żebyś dalej ją utrzymywał.

Ogólnie poleciłbym ci zająć się pracą nad sobą, zająć się religią. Nie ważne czy byłeś kiedyś wierzący, może jesteś, a może nigdy nie byłeś. Spróbuj poczytać Biblię, ja wiem że to cegła i jak się patrzy ile to ma stron to się odechciewa ale np. księgę Izajasza,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: jakby śmiechy śmiechami, ale w wieku 30 lat to wcale nie jest taki fail znaleźć samotną matkę ;)

Wiem, że wykopkowe chady zaraz mnie tu zeżrą, ale pomyślcie trochę, czym innym jest samotna matka w wieku 22-23 lat, a czym innym w wieku 30, albo 30+. Przecież to jest całkowicie normalne, ze kobieta w okolicy 30 ma już dziecko i czasem się tak zdarza, ze jej się w poprzednim związku
@macan Miedzy dziewicami i samotnymi matkami są jeszcze inne kobiety... A normalne to jest chyba że kobieta majaca dziecko ma męża. I tu logika prowadzi do wniosku, że samotna matka to za normalna nie jest.

@mirko_anonim: ale skąd Twoje (optymistyczne) założenie, że samotna matka by chciała się z Tobą zadawać - przecież jak sam przyznajesz masz okolice 30 lat i nie masz dużego doświadczenia związkowego, więc pewnie nie wiesz jak ogarnąć kobietę i jej dziecko tak żeby im się żyło dobrze i wygodnie, tak żeby ona Cię szanowała i mogła na Ciebie liczyć

dodatkowo te kobiety wcale nie mają jakichś mniejszych wymagań - bo się na
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja poznałem na OkCupidzie, bo tam było dużo miejsca na opis.

Wybierałem tylko te które ładnie po angielsku potrafiły dużo z sensem o sobie napisać, i sam też taki długi opis miałem.

Oczywiście poza tym typowo musiało mi się podobać zdjęcie i odpowiedzi na quizowe pytania (jakby któraś zaznaczyła, że bierze prysznic raz na tydzień to xD) ale ten długi opis był największą różnicą w porównaniu z innymi
@macan Ależ oczywiście. Ja tylko nie uważam to za normalne i zdrowe. Często się zdarza, że kobieta zamiast wybrać sobie normalnego faceta puszcza się z jakimś badboyem, a potem zostaje samotną mamusią i nagle doznaje oświecenia i uznaje że czas się ustabilizować ( ͡º ͜ʖ͡º)

i serio chcecie wychowywać nie swojego bachora? Chcecie żeby co tydzień wpadał tatuś do chałupy po dziecko?
i jeszcze ciekawostka, 80% porodów naturalnych kończy się pęknięciem cipy, tak dobrze słyszycie #!$%@? się rozrywa, wiadomo potem jest szyta, ale to już nigdy nie jest to samo.
@Tata_Kasi: @macan @meltdown