Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czesc, co myślicie na temat przeprowadzki do Warszawy w pojedynkę? Chciałbym zacząć prace w agencji nieruchomości. Doświadczenia zawodowego nie mam ale zajmowałem się w Holandii tym jako dodatkowa praca, zawsze chciałem w tym zawodzie pracować w Polsce Aktualnie mieszkam za granica od 5 lat ale są to prace typu magazyny produkcje itp. Mam już dość takiej pracy i chciałbym się spełnić zawodowo. Czy realne jest że dostanę 7000 zł netto w jakiejś dobrej agencji? I jak to widzicie bo wiem ze kawalerki oscylują w kwotach około 2500/3000 zł, 4000 na życie plus wiadomo mam oszczędności. Pytanie czy według was to dobry pomysł? Ma ktoś jakieś doświadczenie jeśli chodzi o agentów nieruchomości
#praca #warszawa #nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: Każdy pomysł jest dobry aby się wyrwać z kołchozu. Tyle, że nie wiem czy ktoś podejmie ryzyko i zatrudni Ciebie jako agenta od razu. Ja bym miał obawy i raczej nie podjąłbym ryzyka. Musiałbyś zrobić jakieś papiery związane z tym fachem, może jakieś praktyki albo staż. Pokręcić się trochę po środowisku, żeby podnieść swoją wiarygodność zawodową.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Wiekszość agencji ma system prowizyjny i nie tylko sprzedajesz, ale też szukasz sobie "towaru" na sprzedaż. No chyba, że handlujesz mieszkaniami od developera - to wtedy jest łatwiej, ale prowixja mniejsza. Dodatkowo pamietaj, że to, że podpiszesz umowe z kimś na 3-5% nie znaczy że cały chajs jest dla ciebie - w zależności od agencji różnie to wygląda. Imo za granicą praca pośrednika jest lepiej postrzegana niż w