Wpis z mikrobloga

Obsesyjne dbam o swoje ciało, prowadzę się lepiej niż francuski piesek...

-0 alkoholu
-0 papierosów, dymu tytoniowego
-praca biurowa na 10:00, do której zawsze się wysypiam, kładę się przed północą
-Siłownia, cardio 3-4 tygodniowo
-Nie jem żadnej paszy w postaci mięsa z biedronki ani innego wysokoprzetworzono syfu
-Myję zęby 3 razy dziennie wysokiej jakości pastą do zębów i szczoteczką soniczną.

Dzięki temu w wieku 26 lat ludzie pytają się mnie o dowód osobisty w sklepie, Chcę czuć się jak Lewandowski czy Ronaldo.

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #jedzenie #alkohol #jedzenie
  • 105
  • Odpowiedz
0 alkoholu

-0 papierosów, dymu tytoniowego

-praca biurowa na 10:00, do której zawsze się wysypiam, kładę się przed północą

-Siłownia, cardio 3-4 tygodniowo

-Nie jem żadnej paszy w postaci mięsa z biedronki ani innego wysokoprzetworzono syfu

-Myję zęby 3 razy dziennie wysokiej jakości pastą do zębów i szczoteczką soniczną.


xDDDDDDDDDDD
Jestem alkusem
Jaram pety gorzej niż żul
Praca w tych samych ch godzinach
Drążek raz w tygodniu
Jem zupki chińskie
Myje zęby
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: nie chce Cie smucić, ale chyba coś idzie nie do konca tak jak powinno.

Przy takim podejściu (co sie chwali) powinieneś mieć na tyle teścia, aby maskulinizacja rysowała wizualnie Twoj wiek powyżej 18 lat.

Dodaj ciężarki do tego kardio
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: chodzenie spać przed północą to za późno, aczkolwiek w wieku 26 lat to raczej nie ma już dużego wpływu na organizm jeżeli chodzi o gospodarkę hormonalną. Ale najlepiej kłaść się około 21-22
  • Odpowiedz
@GlenGlen12:

- alkohol z małych ilościach i rzadko
- 0 papierosów, dymu tytoniowego ciężko uniknąć
- praca biurowa do której wiecznie jestem niewyspany
- brak siłowni, ruch fizyczny ograniczony do dojścia do pracy
- jedzenie paszy w postaci mięsa z biedronki i innego wysokoprzetworzono syfu
- Myję zęby 2 razy dziennie tanią pastą i tanią szczoteczką

W wieku 31 też pytają mnie o dowód, w nowej pracy wszyscy uważali że jestem
  • Odpowiedz
@GlenGlen12:

Mam 27 lat. Wierzę w dbanie o siebie, zrównoważoną dietę i rygorystyczną rutynę ćwiczeń. Rano, jeśli moja twarz jest trochę opuchnięta, przykładam okład z lodu i robię brzuszki. Teraz mogę zrobić ich tysiąc.
Po zdjęciu okładu używam balsamu głęboko oczyszczającego pory.
Pod prysznicem używam aktywowanego wodą żelu oczyszczającego, następnie miodowo-migdałowego peelingu do ciała, a na twarz złuszczającego żelowego peelingu. Następnie nakładam ziołowo-miętową maseczkę na twarz, którą pozostawiam na 10 minut,
  • Odpowiedz
zależy od ilosci. wypicie lampki szampana raz w tygodniu ciężko nazwać "zatruwaniem się"


@In_thrust_we_trust: Jedzenie ryżu też ciężko nazwać zatruwaniem się, co nie zmienia faktu, że arszenik, który się znajduje w śladowych ilościach w ryżu to wciąż trucizna.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Nie dbam nic o swoje ciało ,robię to co lubię i jem to co lubię.
-Piję ale tylko okazjonalnie
-Nie palę ale czasami nawdycham się tego dziadostwa
-Praca na budowie, ciężka fizyczna od godziny 6:00 do czasami 17:00
-Brak siłowni, chociaż właściwie to mam na budowie
-Jem pasze
-Myję zęby raz dziennie
Dzięki temu w wieku 28 lat jak się ogolę pytają mnie o dowód w sklepie gdy kupuje piwo
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: da ja miałem tak, że do 30stki ostre imprezy, chlanie, palenie papierosów i zielska, wciągane też, szlajanie się a w okolicach 28 rż przestali się mnie pytać o dowód - i co?
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: W wieku 26 miałem to samo mimo tego, że nie chodiłem na siłownię, piłem i paliłem, a teraz przed 40 stką bebzun wywalony. Uważaj na siebie po trzydziestce bo to zwykle wtedy zaczynają się problemy z wagą.
  • Odpowiedz