Wpis z mikrobloga

Co przestaniecie robić jak tylko stajecie się bardzo bogaci?
Ja: gotować. Jem głównie na mieście w lodowce są tylko jajka mleko i francuski szampan.
  • 28
  • Odpowiedz
@sameowoce: nic, bo nie stanę się bardzo bogaty.

Średnia krajowa, średni samochód, średnia praca, średnie mieszkanie to mój życiowy Max, na to wychodzi...
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sameowoce: wyobraźnia też średnia


No średnia, jakbym miał ponadprzeciętną wyobraźnię, to miałbym pomysł na biznes warty miliony i nie siedziałbym teraz w kołchozie. Jeśli nie jesteś obrzydliwie bogata, to też nie masz lepszej wyobraźni ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
  • 0
@sameowoce Chyba jest dużo takich rzeczy, ale coś co mnie cieszy i zauważyłem u siebie to nie zwracam uwagi na to w co jestem ubrany i czym jeżdżę xd
  • Odpowiedz
@sameowoce: przestaje podcierać dupe, opłacam taką Julkę 10/10 w szerokich spodniach i w topie z liceum która po każdej detonacji car bomby robi to za mnie. Opłacam jej też psychologa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sameowoce: Tak jak wspomniał @PokemonowyRambo przestaję się martwić, bo obecnie to mnie najbardziej prowadzi na skraj załamania i wykończenia psychicznego.
Więc chciałbym być bogaty, ale nie dla samej kasy, ale dlatego, że nie będę się musiał martwić i zasuwać i ciągle doskonalić w pracy, aby zarobić na chleb.

Oczywiście to w marzeniach, bo prawda jest taka, że ludzie zawsze się czymś martwią. Będąc bogatym przestajesz martwić się o to o co
  • Odpowiedz