Wpis z mikrobloga

@luz3r: jakim cudem oni chcą konkurować z Game Passem xD może i dostajesz mniej, ale za to drożej XDD

Przecież to już lepiej wykupić Ultimate gdzie też jest trochę gier Ubi. Jestem ciekawy, ale jak na moje oko to strategia celowa, wydusić ile się da i chyba wycofają się z tego pomysłu.

Problemem obecnej branży jest to, że producent chce też być głównym wydawcą. Lepiej to działa w Microsoft. Zalecają grę
@zaye93 skoro aż tak cię rączki swędzą by zagrać w nową ubi grę to zapłać a nie #!$%@? coś o moralności. Zwyczajnie kradniesz ich własność intelektualną. Nie chcesz ich wspierać pieniędzmi to luz ale po co do tego robić jakieś teorie?
  • 0
@orgin246 niebywałe jak bardzo pasuje tu mem postowany wyżej, tylko w tym przypadku powinien być ubisoft zamiast nintendo. chcesz płacić korporacji, która jawnie pluje ci w twarz? ok, jeśli nie masz nic przeciwko. a te promocje to pewnie z keyshopów, którymi twórcy gier jeszcze bardziej pogardzają? i oczywiście przedstawiasz wspaniały argument, że piractwo = kradzież. czyli rozumiem, że według ciebie np. używanie adblocka to też okradanie stron internetowych?
zaye93 - @orgin246 niebywałe jak bardzo pasuje tu mem postowany wyżej, tylko w tym pr...

źródło: temp_file8865971870388850490

Pobierz
@zaye93 kto powiedział, że chce płacić? Takie diablo 4 mnie #!$%@?, zagrałbym ale nie zagram bo nie będę tego kupował. Nie żyje pod kamieniem i nie mam #!$%@? mózgowego by sobie tłumaczyć, że nie kradnę tylko walczę z złą korporacją. Zarabiam, chce coś to płacę. Coś mi nie odpowiada to nie kupuje. Podałem przykład 6 dych za gry ubisoftu bo gry ubisoftu tracą na wartości w #!$%@? szybko i to w oficjalnych
  • 0
@orgin246 widzisz, ja tam sobie żyję wygodnie z dostępem do kultury - piracąc gry i seriale nie przejmując się zbytnio moralizatorskim #!$%@?, a reklam dzięki adblockowi to od 5 lat nie widziałem. za dzieciaka uważałem, że niepotrzebnie marnowałbym pieniądze rodziców na takie zachcianki i tak już mi zostało. czasem oczywiście kupię jakąś gierkę indie na steamie, jeśli mi się spodoba i zechcę wesprzeć twórcę. niestety rynek gier staje się coraz gorszy przez