Wpis z mikrobloga

Wystawiłem dzisiaj mieszkanie na sprzedaż. W opisie zaznaczyłem, że nie współpracuję z pośrednikami oraz proszę o telefony między 13 a 20.

Efekt?

8 telefonów od 7:30 do 11 od biur pośredniczących ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no #!$%@? xD

#nieruchomosci
  • 60
  • Odpowiedz
@Raum ale mi przypomniałeś o zajebiste funkcji xiaomi jaką było nagrywanie wszystkich rozmów. Ile to razy po rozłączeniu musiałem odsłuchiwać bo zapomniałem co ustaliłem a głupio oddzwaniać po minucie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
W takim przypadku trzeba specjalnie karte sim kupować


@snorli12: No i mam. Nowy numer to koszt 20zł, podpiąłem sobie pod swojego orange flexa, w każdej sekundzie mogę wyłączyć xd

Ile to razy po rozłączeniu musiałem odsłuchiwać bo zapomniałem co ustaliłem a głupio oddzwaniać po minucie


@xqwzyts: Ja mam straszny ból dupy że to usunęli ( ͡° ʖ̯ ͡°) totalnie robiłem tak samo.
  • Odpowiedz
ale wtedy potencjalny klient, który też nie chce dać zarobić pośrednikom takie ogłoszenie ominie :P


@Pietter: to piszesz w ogłoszeniu, że prowizja od kupującego wynosi 0% i masz ekstra popyt od ludzi którzy chcą oszczędzić na prowizji
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@zenon_z_chorzowa1: Aktualnie przygotowana odpowiedź to "ja chcę bańkę, a ile sobie pani z klientem wynegocjuje to pani sprawa. Jak sprzeda pani za milion sto to sobie pani jutro kupi nowy samochód. Ja na obecnym etapie nie podpisuję żadnych umów".

No i na to też nie chcą się zgodzić. Podpisz umowę urwa mać xD
  • Odpowiedz
@DeoLawson: z chęcią ale usunąłeś komentarz i teraz nie bardzo kumam, ale wydaje mi się, że napisałeś coś o tym że żle że nie nadpłacają kredytu zamiast tego jadą na wakacje. ja na pisałem że to nie jest żle a jest to głupie, jak robią się ciężkie czasy to nadpłacasz jak #!$%@?, aby potem jak jest prosperity mieć ulgę.
  • Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem tego podejścia "nie dla pośredników".
Znajomy chciał sprzedać mieszkanie za X, dzwoniącym pośrednikom powiedział, że tyle chce mieć na koncie i nie daje żadnej wyłączności. Jeden rozsądny sprzedał mu to mieszkanie i było po temacie.
  • Odpowiedz
znajdę gdzieś stare xiaomi które było w stanie nagrywać wszystkie rozmowy przychodzące i na koniec zrobię kompilację największych dzbanów.


@Raum: wołaj
  • Odpowiedz