Wpis z mikrobloga

Wystawiłem dzisiaj mieszkanie na sprzedaż. W opisie zaznaczyłem, że nie współpracuję z pośrednikami oraz proszę o telefony między 13 a 20.

Efekt?

8 telefonów od 7:30 do 11 od biur pośredniczących ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no #!$%@? xD

#nieruchomosci
  • 60
  • Odpowiedz
@Raum: To już w sumie taki mentalny i finansowy gwałt. Bo mówisz nie a oni i tak chcą Ci włożyć swojego #!$%@?... Ale nie martw się - pewnie jakiś flipper już liczy czy to okazja inwestycyjna czy nie ;p
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 561
@ChickenDriver: Najlepsza była babka z tak mocnym wschodnim akcentem że ni #!$%@? nic nie rozumiałem xD a ona pytała o rzeczy któe są napisane w ogłoszeniu

znajdę gdzieś stare xiaomi które było w stanie nagrywać wszystkie rozmowy przychodzące i na koniec zrobię kompilację największych dzbanów.
  • Odpowiedz
@Raum: jak 2x nie powiesz po sobie to tak jakbyś powiedział tak bo te 2 x nie się znoszą. Dlatego takie te mendy natarczywe. Nigdy nic nie podpisuj, nawet jak przyjdą z klientem. Bo klient może się okazać, że był podstawiony xD a ty zostaniesz z umową.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 30
proszę zrób to


@walk_man: Znaleziony, nagrywanie wszystkich przychodzących włączone xD
Teraz żałuję że nie wpadłem na to wcześniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raum: to jest celowa zagrywka biur nieruchomości. Będą dzwonić aż odpuścisz i oddasz ogłoszenie pod biuro. Najlepiej napisać że sprzedajesz jako biuro i nie pobierasz prowizji od kupującego. Nagle przestają dzwonić
  • Odpowiedz
@Raum do mnie też ostatnio dzwoniła zaraz po dodaniu ogłoszenia i pomyliła dzielnice, nawet nie wiedziała o jakie ogłoszenie dzwoni tylko od razu makaron na uszy, że agencja itp xD
  • Odpowiedz