Wpis z mikrobloga

@Raum: to są #!$%@? podludzie, sprzedaję mieszkanie w Warszawie i też napisałem "bezposrednio, pośrednikom dziękuję", aktualnie mam ponad 80 połączeń od pośredników.

Najlepsza była psita dzwoniąca wczoraj na pewniaka "dzień dobry, tu XXX z biura nieruchomości prestiż, podaje warunki współpracy: ...." - żegnam :D chyba spodziewała się że stanę na baczność i wysłuchaj tego #!$%@?.

No i standardowo tłumy debili z tekstem "nooo mam klientów dla których szukam właśnie takiego mieszkania,
@jbc_putina:

No i standardowo tłumy debili z tekstem "nooo mam klientów dla których szukam właśnie takiego mieszkania, muszę przyjechać i zobaczyć" wiadomo że klient mnie istnieje a chodzi tylko o umowę... #!$%@?ć tych naciągaczy, szkoda że ten zawód został uwolniony bo kiedyś musieli mieć licencję, a teraz poznałem takiego debila który nawet nie wiedział nic o księgach wieczystych


nom, ogarnięty pośrednik jeśli faktycznie ma zlecenie na szukanie dla klienta, to po
@Raum: I przed tym też powinna być ochrona. Skoro w ogłoszeniu jest że nie chcesz telefonów od biur, to w momencie takiego telefonu i udokumentowania tego, kara 10000 dla biura + 10000 dla Ciebie od biura. Skończyłoby się w sekundę takie dzwonienie. Nie ma pozwolenia to takie telefony to łamanie prawa, nękanie itd. To powinno być BARDZO srogo karane. Tak samo różne rodzaju spamy. Już dawno powinno być to odwrócone -
ale wtedy potencjalny klient, który też nie chce dać zarobić pośrednikom takie ogłoszenie ominie :P


@Pietter ciekawe ile tak naprawdę nestor osób którym pasuje ogłoszenie ale darują sobie bo nie chcą dać zarobić pośrednikom. Wszystko w mieszkaniu pasuje, ale pośrednik więc odpuszczam
A wiecie jaki jest problem z szukaniem mieszkania przez tych deb*. Jeden pośrednik zażyczył sobie 35 tys za mieszkanie 600k. Po drugie kopiują ogłoszenia ludzi. Nawet dzbany opis kopiują. Dlatego też nauczyłem się znajdywać ludzi od oryginalnych ogłoszeń :). Kradną zdjęcia, dają wyższą cenę o około 10-15 tys. A potem ci powiedzą że wynegocjowali. Ale haracz płacić musisz i tak. Powinni być ci ludzie zdelegalizowani. Je s******y.